نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون اتفاقات جالب پشت صحنه ی فیلم تایتانیک
فیلم تایتانیک ، کشتی فیلم تایتانیک
تایتانیک فیلمی حماسی-عاشقانه به نویسندگی و کارگردانی جیمز کامرون محصول سال 1997 که حقایق و اتفاقات جالب پشت صحنه ی آن سرگرم کننده است.

چگونگی ساخت فیلم تایتانیک

سال ها از اکران این فیلم گذشته و فروش دست نیافتنی اش را کسی نتوانست جابجا کند جز خود جیمز کامرون. داستان عاشقانه اش هم که در زمان خودش مثل توپ ترکید و حالا برای خودش جنبه نوستالژیک پیدا کرده است. درباره چه فیلمی صحبت می کنیم؟ فیلم تایتانیک محصول سال 1997.

پشت صحنه این اثر سینمایی، اتفاقات جالبی رخ داده که بررسی و تماشای آن ها می تواند سرگرم کننده باشد. در این گزارش قصد داریم به همین مسئله بپردازیم. تصاویری که در ادامه خواهید دید، این فیلم فاخر را از زاویه ای دیگر به تصویر می کشند؛

کمتر کسی را می توان یافت که فیلم «تایتانیک» را ندیده باشد. این اثر سینمایی، 19 سال پیش اکران شد و توانست نظر بسیاری از منتقدان و تماشاگران را به خود جلب نماید. کارگردانی استادانه، بازی های قوی و جلوه های ویژه چشم نواز، باعث شد که تایتانیک یکی از محبوب ترین فیلم های سینمایی در جهان و حتی تاریخ لقب گیرد. این فیلم، غرق شدن کشتی تایتانیک را در قالب داستانی عاشقانه پیرامون جک و رز در تایتانیک روایت می کند.

تا به حال حقایق و جزئیات زیادی درباره چگونگی ساخت فیلم تایتانیک آشکار شده است. پشت صحنه این اثر سینمایی، اتفاقات جالبی رخ داده که بررسی و تماشای آن ها می تواند سرگرم کننده باشد. ما نیز در این پست قصد داریم به همین مسئله بپردازیم. تصاویری که در ادامه خواهید دید، این فیلم فاخر را از زاویه ای دیگر به تصویر می کشند؛ بنابراین از شما دعوت می کنیم به تماشای آن ها بنشینید.

 

فیلم تایتانیک

تصاویر پشت صحنه ی فیلم تایتانیک

 

کشتی فیلم تایتانیک 260 متری بود که مشاهده می کنید در واقعیت چگونه بوده است.

کارگردان فیلم تایتانیک

به نظر می رسد در این تصویر، رز رفتار حرفه ایش را فراموش کرده باشد

 

فیلم تایتانیک

پشت صحنه ی فیلم تایتانیک

افرادی که در این تصویر مشاهده می کنید، در معرض خطر نیستند و تنها نقش خود را ایفا می نمایند

رز تمام تلاش خود را برای نجات دادن جک به کار بست. وی حتی از جیمز کامرون کارگردان فیلم هم کمک گرفت.

در این تصویر، فضای کافی برای سه سرنشین بر روی تخته مشاهده می شود

جیمز کامرون

افرادی را مشاهده می کنید که در حال از دست دادن تعادل و افتادن درون آب هستند. اما در واقع آن ها بر روی تشکی راحت فرود می آیند و خبری از غرق شدن نیست

 

کیت وینسلت همراه با بدلش را مشاهده می کنید. این بازیگر توانست جایزه اسکار را از آن خود کند
فیلم تایتانیک

کارگردان فیلم تایتانیک

کارگردان باهوش تایتانیک که شناگری ماهر نیز هست.

اتفاقات جالب پشت صحنه ی فیلم تایتانیک

اتفاقات جالب پشت صحنه ی فیلم تایتانیک
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از اتاق خبر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف