نمناک دنیای مددکوراسیون منزل مدل های چیدمان عروسک در اتاق کودک + تصاویر
چیدمان عروسک ، اتاق کودک
برای چیدمان عروسک ها در اتاق کودک چند ایده کاربردی به شما معرفی میکنیم که اتاق کودک را زیبا و مرتب میکند.

چیدمان عروسک در اتاق کودک

مرتب کردن روزانه اتاق بچه ها یکی از دردسرهای همیشگی مادرها است.هر کاری که بکنید باز هم اتاق بچه ها همیشه به هم ریخته است. بچه ها در اتاق شان بازی می کنند و همه چیز را به هم می ریزند.

یکی از اسباب بازی ها که معمولا در چیدمان اتاق کودک با کمبود فضا روبرو هستید، عروسک های پشمی و پولیشی هستند که تعداد آنها کم هم نیستند.بچه ها همیشه دوست دارند تعدادی عروسک پشمی داشته باشند تا موقع خواب بغلشان کنند و بخاطر نرم بودنشان محبوب بچه و حتی بزرگسال هست.در ادامه چند راه برای چیدمان اتاق کودک و مرتب کردن عروسک ها برای شما داریم که اجرای آنها بسیار ساده هست و شما می توانید با وسایل کم هزینه چیدمانی مرتب و جمع و جور و با تزیین زیبایی برای اتاق کودک تان داشته باشید.

آویز گل و گیاه یک ایده برای جمع و جور کردن اتاق کودک

چیدمان عروسک

مدل های چیدمان عروسک در اتاق کودک

  • اگر آویز گل و گیاه بلااستفاده دارید، پس با کمک کودک تان آنرا تزیین کنید و بعنوان جای نگهداری وسایل و عروسک پشمی گوشه اتاق بچه ها از سقف آویزان کنید.این مدل چیدمان اتاق کودک و آویزان کردن محفظه ای از سقف یا دیوار ایده ای برای جمع و جور کردن و ساماندهی به اسباب بازی ها با دکوراسیون زیبا هست.
  • مدل دیواری آویز گل و گیاه هم ایده دیگری برای چیدمان اتاق کودک و مرتب کردن اسباب بازی ها هست.

تزیین اتاق با تور و طبقه بندی اسباب بازی و عروسک ها

چیدمان عروسک

مدل های چیدمان عروسک در اتاق کودک

  • یک پارچه یا توری برداشته و آنرا تزیین کنید و به دو سر دیوار وصل کنید.ایده ای آسان که جالب هست و چیدمان اتاق کودک شما را زیبا کرده و با پر کردن آن عروسک های زیادی جا داده می شود.

صندلی راحتی کیسه ای جایی برای جمع آوری عروسک ها

چیدمان عروسک

مدل های چیدمان عروسک در اتاق کودک

  • اگر شما هم وضعیت عروسک های پشمی اتاق کودکتان به این شکل هست، پس یک فکر بکر داریم.از خود عروسک پشمی برای درست کردن صندلی راحتی کیسه ای استفاده کنید.

قفسه تاب عروسک پشمی و حیوانات

چیدمان عروسک

مدل های چیدمان عروسک در اتاق کودک

  • اگر اهل ذوق و سلیقه هستید این تاب ها برای نگه داری عروسک ها و حیوانات بازی خیلی کاربردی هستند و در کنار زیبا کردن چیدمان اتاق کودک تان وسیله ای برای بازی و سرگرمی بچه ها هم هست. درست کردن این تاب ها خیلی سخت نیست.فقط کمی حوصله و نجاری نیاز دارد.

کاردستی برای نگه داری وسایل بازی و عروسک ها

چیدمان عروسک

مدل های چیدمان عروسک در اتاق کودک

  • با یک جعبه خالی و لوله های مقوایی یک کاردستی هتل درست کنید.می بینید که با کمی خلاقیت چه کارها و ایده های زیبایی را می توان برای سرگرم کردن بچه ها با بازی های تخیلی و همینطور مرتب کردن اسباب بازی ها انجام داد.

قفسه بندی کنج ها برای عروسک ها

چیدمان عروسک

مدل های چیدمان عروسک در اتاق کودک

  • در چیدمان اتاق کوچک آنچه که اهمیت دارد، استفاده بهینه از فضا هست.یک روش برای چیدن عروسک ها و اسباب بازی ها قفسه بندی کنج ها و فضاهای پرت هست.در این روش دکوراسیون اتاق کودک شما زیباتر شده و کلی فضا برای چیدن عروسک ها و اسباب بازی های کودک تان دارید.

وسایل بچه ها معمولا کوچک هستند. اسباب بازی ها، مدادرنگی ها، لوازم تحریر و… اتاق بچه ها را به کلکسیونی برای هزاران وسایل ریز تبدیل می کنند که بسیار سخت مرتب می شوند.

به جای اینکه همه این وسایل را هر روز در قفسه یا کمد بچینید، می توانید برای نگهداری آنها از چند جعبه استفاده کنید. جعبه میوه، جعبه کفش، جعبه کادو یا هر جعبه دیگری که پیدا کردید را دور نریزید.

می توانید به دوستان تان هم بسپارید که جعبه هایشان را به شما بدهند. روی جعبه ها برچسب بچسبانید و هر کدام را به یک وسیله اختصاص دهید؛ یکی به مدادرنگی ها، دیگری به عروسک های کوچک و آن یکی را به لگو یا پازل. جمع کردن وسایل با وجود این جعبه ها خیلی راحت تر خواهد بود.

مدل های چیدمان عروسک در اتاق کودک + تصاویر

مدل های چیدمان عروسک در اتاق کودک + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از شیدشاد / سیب سبز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف