نمناک دنیای مددکوراسیون منزل نبایدهای اشتباه چیدمان منزل کوچک + تصاویر
چیدمان منزل ، اصول چیدمان منزل
در انتخاب رنگ و لوازم خانگی که برای چیدمان منزل منظور می کنید باورهای قدیمی را کنار بگذارید و با فوت و فون طراحی داخلی مدرن پیش بروید.

باورهای اشتباه در مورد چیدمان منزل

 تا پیش از این فکر می کردیم یک اتاق کوچک نباید رنگ تیره داشته باشد و یا خرید لوازم خانگی بزرگ برای فضای کوچک اصولی نیست اما بهتر است باروهای قدیمی را کنار گذاشته و با اصول طراحی دکوراسیون و چیدمان داخلی مدرن پیش برویم و تغییر و تحول را به آن اضافه کنیم ، با رعایت نکاتی که در ادامه برایتان آورده ایم به تفاوت مورد نظرتان خواهید رسید.

باور اشتباه چیدمان منزلاتاق های کوچک نباید رنگ تیره داشته باشند

چیدمان منزل

اغلب این توصیه می شود تا فضا بازتر دیده شود اما همیشه سفید انتخاب مناسبی نیست. گاهی اتاق های کوچک می تواند به طرز عجیبی با رنگ های تیره یا برجسته زیبا شوند. این رنگ ها گاه ممکن است فضایی رویایی برای شما بسازند و حتی اتاق را کمی بزرگ تر از اندازه ی واقعی آن نشان دهند.

نکات مهم چیدمان منزل : سقف حتما نباید سفید باشد

چیدمان منزل

سقف سفید برای هر فضایی می تواند خوب و مناسب باشد، همیشه سفید سادگی و روشنایی در محیط ایجاد می کند و باعث می شود سقف بلندتر دیده شود. اما سفید تنها گزینه ی شما نیست. رنگ های روشن، الگوهای طرح دار و یا وسایلی مانند چوب نیز اگر مناسب فضا استفاده شوند خوب هستند. 

رنگ های خنثی همیشه بدون ریسک هستند

چیدمان منزل

رنگ های خنثی ممکن است کسل کننده باشند و این بدترین چیز برای اتاق شماست. اگر از این گونه رنگ ها استفاده می کنید باید از طرح و شکل های مناسبی در طراحی فضا استفاده کنید. در غیر این صورت محیط کسل کننده خواهد شد. 

اشتباهات در چیدمان منزل :تمام وسایل چوبی باید هماهنگ باشند

چیدمان منزل

این باور متداول میان همه را حتماً شما هم شنیده اید اما لزوماً درست نیست. ترکیب چوب های مختلف می تواند به فضا جذابیت دهد. تنها دقت کنید رنگ چوب های انتخابی شما مکمل هم باشند. 

حذف نکات قدیمی در چیدمان منزل :اتاق های کوچک نیاز به وسایل کوچک دارند

چیدمان منزل

یکی از بزرگ ترین اشتباهات در چیدمان اتاق های کوچک تلاش برای استفاده از مبلمان و وسایل کوچک در آن است. بهتراست محدودیت فضا را بپذیرید و از وسایل در اندازه ی متناسب اما با تعداد کمتر استفاده کنید. وسایل کوچک باعث می شوند اتاق شما کوچک تر دیده شود. 

چیدمان منزل اشتباه : لبه ها و چهارچوب ها باید سفید باشند

چیدمان منزل

اگر می خواهید کمی در فضا تنوع ایجاد کنید به سراغ رنگی غیر از سفید بروید. می توانید از رنگی مانند سیاه یا رنگ های برجسته مانند قرمز استفاده کنید. تنها در نظر داشته باشید رنگ انتخابی شما باید مکمل رنگ دیوارها باشد. 

نبایدهای اشتباه چیدمان منزل کوچک + تصاویر

نبایدهای اشتباه چیدمان منزل کوچک + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از 5040/ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف