ژاوی هرناندز

استقبال فوق العاده از ژاوی هرناندز در فرودگاه امام +عکس

تاریخ انتشار : 18 بهمن 1395کد مطلب : 43969تعداد نظرات : 1 نظر
ژاوی هرناندز ستاره سرشناس دنیای فوتبال به همراه تیم السد قطر برای بازی مقابل استقلال وارد تهران شد.

ژاوی هرناندز به تهران آمد

کاروان تیم فوتبال السد قطر برای رویارویی با استقلال ایران در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا دقایقی قبل وارد تهران شد و پس از آن، راهی یکی از هتل های تهران شدند.

ژاوی هرناندز ستاره اسپانیایی سابق بارسلونا و فعلی السد قطر به محض ورود به فرودگاه امام خمینی با استقبال قابل توجه هواداران اش مواجه شد و نتوانست با اتوبوس به سمت هتل برود.

پرواز کاروان تیم السد قطر حدود ساعت 21:40 امشب در فرودگاه امام خمینی تهران به زمین نشست و به محض ورود مردم ایران و به ویژه طرفداران بارسلونا که مدت ها انتظار حضور ژاوی ستاره بزرگ السد را داشتند شروع به تشویق او کردند و جو فرودگاه را برهم زدند.

 

ژاوی هرناندز

ژاوی هرناندز  وارد تهران شد

 

ژاوی هرناندز

ژاوی هرناندز در فرودگاه امام خمینی


با ورود ژاوی به فرودگاه امام علاقه مندان به این بازیکن به سمت او هجوم بردند و از عوامل امنیت تا مردم و مسافران، همه شروع به سلفی گرفتن با او کردند که ادامه یافتن و افزایش تعدادشان موجب ترس ستاره السد شد.

 

ژاوی هرناندز

سلفی ایرانی ها با ژاوی هرناندز


مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی السد هم با هواداران ژاوی گفت وگو کرد و به آنها اعلام نمود این اتفاقات موجب ترس این بازیکن شده است؛ پورعلی گنجی پس از لحظاتی صحبت با استقبال کنندگان از آنها خواست تا اجازه بدهند ژاوی از فرودگاه امام خمینی خارج شود اما همچنان هواداران او مشغول عکس گرفتن بودند.

 

ژاوی هرناندز

مرتضی پورعلی گنجی و ژاوی هرناندز

 ژاوی که از استقبال هوادارانش شوکه شده بود توسط نیروی انتظامی به مکانی برده شد تا تعداد جمعیت کمتر شود؛ بالاخره بعد از 20 دقیقه معطلی ستاره سابق بارسلونا در فرودگاه امام و آرام شدن جو، او نتوانست با اتوبوس السد به هتل محل اقامت شان در تهران برود و به همراه پورعلی گنجی با ماشین نیروی انتظامی موفق به خروج از بین استقبال کنندگان شد.

 

ژاوی هرناندز

ژاوی هرناندز با ماشین پلیس رفت

 
السد قطر سه شنبه شب هفته جاری در ورزشگاه آزادی دیدار مهم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا را با استقلال برگزار می کند که پیش بینی می شود علاوه بر هواداران نماینده ایران، تماشاگران بارسلونایی هم برای تشویق ژاوی به استادیوم بروند.

استقبال فوق العاده از ژاوی هرناندز در فرودگاه امام +عکس

3.113
این مطلب مفید بود ؟85
برگرفته از ورزش سه -/ح
نظرات1 نظر به ثبت رسیده است
امیر محمد حاجی پور 1395-12-05
من عاشق ژاوی هرناندز و لیونل مسی هستم ومیدانم این دو ستاره فوتبال مانند مهدی طارمی و سید جلال حسینی بازی میکنند
12
وبگردی