نمناک سرگرمیدیدنی ها الاغی که با ژست های حرفه ای سلفی می گیرد! + تصاویر
ژست سلفی ، عکس خنده دار جدید
درحالیکه بسیاری از انسان ها در فضای مجازی الگوهای خاص ژست سلفی گرفتن را جستجو می کنند یک الاغ خوش ذوق به صورت کاملا فی البداهه و بدون انکه قبلا تمرینی داشته باشد سلفی می گیرد.
بازدید : 3,055 نفر

ژست سلفی های جالب الاغ خوش ذوق

حتما هنگام گرفتن عکس سلفی چند لحظه ای را برای اماده شدن ژستتان صرف می کنید و یا با ایده های جالبی که بارها در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دیده اید مقابل دوربین جلوی گوشی موبایلتان قرار می گیرید اما وقتی حس و ایده نداشته باشید چه می کنید ؟ شاید عکس سلفی هم نگیرید.

تا قبل از این بارها عکسهایی که چهره جالب حیوانات در آن سوژه شده است را دیده اید اما مطمئنا تا به حال ندیده اید که یک الاغ دقیقا حرکات یک انسان را هنگام گرفتن عکس سلفی تقلید کند ، اما در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید دید.

این دختر جوان هنگام عبور از کنار مزرعه ای به سمت الاغ مشکی نظرش جلب می شود و برای گرفتن عکس به کنار او می رود. دختر که با کمی تردید دوربین خودرا آماده کرده متوجه می شود که الاغ برای گرفتن عکس هیچ مشکلی ندارد و بلکه با او همراهی هم خواهد کرد.

جالب ترین بخش این تصاویر تقلید هایی است که الاغ با دیدن ژست سلفی دختر جوان انجام می دهد.

ژست سلفی

عکس جالب دختر جوان و الاغ سیاه

ژست سلفی

ژست سلفی جالب الاغ عشق عکس

ژست سلفی

ژست سلفی

ژست سلفی الاغ با تقلید از حرکات دختر جوان

الاغی که با ژست های حرفه ای سلفی می گیرد! + تصاویر

الاغی که با ژست های حرفه ای سلفی می گیرد! + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 20
منبع : بخش وبگردی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 19 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف