نمناک دنیای مدگوناگون ژست های عکاسی برای لاغر افتادن در عکس ها
ژست عکاسی ، دوربین عکاسی
اگر دوست دارید در عکس ها لاغرتر دیده شوید با استفاده از برخی ترفندها و ژست های عکاسی این کار را انجام دهید.

ژست عکاسی برای لاغر دیده شدن در عکس ها

برخی افراد هنگام تماشای عکس های خود به دلیل زاویه و حالت قرار گیری اشتباه یا واقعیت چاق به نظر می رسند و این اتفاق گاهی باعث می شود برخی تصاویر برای همیشه کنار گذاشته شوند.

آیا می دانستید می توانید با دورربین عکاسی کاری کنید که بدون نیاز به رژیم غذایی در عکس ها لاغر تر نشان دهید؟ در این مطلب می خواهیم شما را با ترفندهایی آشنا کنیم که بتوانید با کمک آن ها این کار را انجام دهید.

ژست عکاسی

ژست عکاسی برای لاغر افتادن در عکسبا زاویه بایستید
اگر مستقیم به طرف دوربین بایستید در واقع عریض ترین حالت ممکن را در معرضش قرار داده اید. جین و شاون مورئو که از عکاسان حرفه ای عروسی هستند توصیه می کنند:به جای این که صاف بایستید با کمی زاویه این کار را انجام دهید. اگر بدن تان را در زاویه 45 درجه قرار دهید و یک پا را جلو بگذارید می توانید از عرض بدن در عکس کم کنید و لاغرتر نشان دهید.

دست های خود را بالا نگه دارید
پایین نگه داشتن دست ها و فشار دادن شان به پهلوها آن ها را عریض تر نشان می دهد. قرار دادن دست ها روی ران روشی ساده برای جلوگیری از این کار است. اگر این کار برای تان جذاب نیست می توانید دست ها را دو سمت خود و بدون این که روی پهلوها استراحت شان دهید نگه دارید. اجازه دهید مقدار فضا بین بدن و دست ها باشد. می توانید دست ها را در سطح ران ها نگه دارید و سپس به عقب ببریدشان. با این کار شانه ها را عقب می کشید و فضایی که می خواهید ساده تر ساخته می شود.

ژست خود را کامل کنید
بهبود وضعیت قرار گرفتن بدن تنها برای کمرتان خوب نیست، بلکه ظاهرتان را بلافاصله لاغرتر جلوه می دهد. صاف ایستادن با عقب دادن شانه ها و آوردن جلو قفسه سینه را تمرین کنید. ما به صورت طبیعی تمایل به قوز کردن داریم، بنابراین وقتی کمی به عقب کشیده شوید حالت بدن تان نیز صاف می شود.

سرتان را جلو نگه دارید
برای این که از غبغب و عریض جلوه کردن سر پیشگیری کنید، سرتان را کمی جلو بیاورید. چانه را کمی بیرون بیاورید. این کار سر را کمی به جلو می آورد اما پایین خط فک و گردن را باریک می کند. مقداری چانه را پایین کشیدن باعث می شود ژست تان غیر طبیعی به نظر نیاید.

زبان را بالا ببرید
از این ترفند عجیب برای جلوگیری از غبغب استفاده کنید. زبان تان را به سقف دهان تان فشار دهید. به نظر عجیب می آید اما این کار عضله زیر چانه را منقبض می کند و ظاهری لاغرتر به شما می دهد.

پاها را در قسمت مچ پا به صورت ضربدری قرار دهید
اگر در حال نشسته عکس می گیرید به جای این که پاها را از قسمت زانو ها روی هم بیندازید از قسمت مچ پاها این کار را بکنید. وقتی پاها را روی هم می اندازیم ممکن است مناطق دارای مشکل مانند سلولیت نشان داده شوند. اما با انداختن پاها روی هم از ناحیه مچ پا و کمی خم کردن زانوها، بدن خود را کشیده اید و توجه را به سمت صورت آورده اید.

لبه صندلی خود بنشینید
اگر در عکسی نشسته بودید، دوباره به بدن خود زاویه دهید و روی لبه صندلی بیایید. عقب نشستن ممکن است باعث شود قوز کنید. عقب نشستن همچنین باعث می شود پاها در عکس از فرم اصلی خود خارج شوند و غیر طبیعی جلوه کنند. وقتی لبه صندلی می نشینید مجبور هستید حالت صاف به خود بگیرید و پاها نیز فرم طبیعی خود را حفظ می کنند.

زاویه دوربین را پایین بگیرید
برای جلوگیری از ایجاد غبغب در عکس از عکاس بخواهید زواویه دوربین را بالا نگیرد. اگر دوربین پایین خط چانه تان بود، بلافاصله در عکس زیر گلوی تان یک غبغب ظاهر خواهد شد. کمی پایین دادن زاویه دوربین کمک می کند دیگر چنین مشکلی نداشته باشید و لاغرتر نشان دهید.

رنگ های قوی و تیره بپوشید
مسلما شنیده اید که مشکی لاغر نشان تان می دهد اما این بدان معنا نیست که باید دیگر رنگ ها را فراموش کنید. هر رنگ تیره ای مانند قهوه ای تیره، بنفش و آبی دریایی همین تاثیر را دارند. تا جایی که می توانید رنگ های قوی را به کار ببرید، لباس هایی که الگوهای بزرگ یا عکس های بزرگ روی شان چاپ شده می توانند بزرگتر از آنچه هستید نشان تان دهند. اگر می خواهید تمرکز روی صورت تان باشد، یک رنگ قوی مانند رنگ های تیره بهتر می توانند کمک تان کنند.

یک لباس انتخاب کنید که خوب اندازه تان باشد
می خواهید بدانید مهم تر از رنگ لباسی که انتخاب می کنید چیست؟ اندازه بودنش. از پوشیدن لباس های جعبه ای که از بدن تان می افتند و ظاهرتان را عریض می کنند بپرهیزید به جایش از لباسی خوش دوخت و اندازه استفاده کنید. جاهایی از بدن تان را که لاغر تر است برجسته کنید. مثلا با یک کمربند یا لباسی که کمرش باریک باشد.

ژست های عکاسی برای لاغر افتادن در عکس ها

ژست های عکاسی برای لاغر افتادن در عکس ها
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از بدونیم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف