نمناک دنیای مدگوناگون کادوی خواننده روسی برای ملانیا همسر ترامپ + عکس
همسر ترامپ ، ترامپ
ویکا تسیگانووا خواننده پاپ روسی هدیه ای برای ملانیا همسر ترامپ که علاقه ویژه ای به مدل لباس های خاص دارد ، فرستاد.

خانم خواننده برای همسر ترامپ لباس فرستاد

ملانیا ترامپ اسلوونیایی، مدل سابق و همسر سوم دونالد ترامپ همیشه به خاطر سبک خاص لباس پوشیدنش مورد توجه رسانه ها قرار میگیرد . بانوی اول آمریکا علاقه خاصی به مدل های مختلف لباس و خاص پوشیدن دارد . ملانیا همسر ترامپ در گفتگویی اشاره کرده بود که :من گرایش های دنیای مد را دنبال نمی کنم و در انتخاب لباس به ندای درونی خودم گوش می دهم و آنچه را که می پسندم برای موقعیت مناسب آن انتخاب می کنم.

هدیه روسی برای همسر ترامپ

زن اول آمریکا، ملانیا ترامپ ، پس از هر بار حضورش در ملاء عام نه به خاطر سخنانش بلکه به خاطر لباسش، روی خط خبری قرار می گیرد. از این رو خواننده پاپ روسی ، ویکا تسیگانووا یک شال کشمیری که با پوست سمور تزیین شده بود را برای همسر ترامپ فرستاده است.

اداره پست دولتی روسیه این شال که 1.5 کیلو وزن دارد را از طریق یکی از خطوط هواپیمایی روسی پس از 10 ساعت پرواز به اداره پست امریکا تحویل داده است.
همسر ترامپ

ملانیا همسر ترامپ ، بانوی اول آمریکا

علاقه زن اول امریکا طراحی لباس و مد بانوان است و البته این چالش بزرگ وی در ابتدا ورود به کاخ سفید نیز ادامه خواهد داشت زیرا علاقه وافر وی به طراحی دکوراسیون به سبک قدیم دارد که آن نیز در آینده خبرساز خواهد بود.

کادوی خواننده روسی برای ملانیا همسر ترامپ + عکس

کادوی خواننده روسی برای ملانیا همسر ترامپ + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از جام نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف