نمناک دنیای مدگوناگون گرانترین کادوی کریسمس ، بلوز زنانه 98 میلیونی را ببینید
کادوی کریسمس ، گرانترین بلوز زنانه
یکی از طراحان لباس برای ثبت رکورد گرانترین کادوی کریسمس ، لباس زنانه ای را با سنگهای کریستالی مخصوص جواهرات تزیین کرد و به قیمتی باورنکردنی برای فروش گذاشت.

کادوی کریسمس فقط 24 هزار بورو

 ایده های فراوانی برای کادوی کریسمس موجود است اما ایده ی ارائه شده توسط یکی از طراحان لباس رکورد شکست ، رکورد گران قیمت ترین بلوز زنانه در جهان را که برای سال نوی میلادی و انهم مناسب فقط یک روز در سال طراحی شده بود. 

گرانترین بلوز زنانه هدیه ای برای کریسمس:

یک بلوز خاص و البته گرانقیمت برای کریسمس به حراج گذاشته شد . بلوز پشمی زنانه با تزییناتی که قیمت آن را برابر با 98 میلیون تومان تعیین کرده است به عنوان گرانترین کادوی کریسمس معرفی شد.

کادوی کریسمس

تزیین بلوز زنانه با کریستالهای قیمتی برای کادوی کریسمس

بلوز نگین داری که به دلیل طراحی حک شده روی آن فقط می تواند به عنوان لباس کریسمس مو.رد استفاده قرار گیرد دارای 24،274 کریستال است که به صورت پخش در قسمت جلوی بلوز قرار دارند.

"تیپسی الون "طرح این لباس 52 ساعت برای تزیین ان زمان صرف کرده است. سنگهای تزیینی و گرانقیمت این لباس از کمپانی سواروزکی تهیه شده است که یکی از نام های تجاری برتر جهان است.

کادوی کریسمس

لباسی زنانه مخصوص کریسمس رکورد گرانترین هدیه کریسمس را شکست

علاوه بر تمام این تعاریف ، طراحان لباس معتقدند این بلوز گرانترین و زشت ترین ژاکت کریسمس است .

طرح کلی این لباس بابانوئل سوار بر اسب شاخ دار است که در آسمان در حال حرکت می باشد و طراح ان برای شکستن رکورد گرانترین ژاکت کریسمس مدتها برای طراحی و تکمیل آن وقت صرف کرده است.

گرانترین کادوی کریسمس ، بلوز زنانه 98 میلیونی را ببینید

گرانترین کادوی کریسمس ، بلوز زنانه 98 میلیونی را ببینید
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 11
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف