نمناک تکنولوژیاینترنت وب سایتی مخصوص کاربران اینستاگرام +تصاویر
اینستاگرام ، راهنمای اینستاگرام
زمانی که می خواهید بدانید تا به حال چند نفر را لایک کرده و فالو کرده اید و یا با چند نفر تعامل بیشتری داشته اید و چه تعداد پست گذاشته اید می توانید از وب سایت بی نظیری که اینستاگرام را مدیریت می کند بهره برید.

کاربران اینستاگرام بخوانند

کاربران اینستاگرم تا به حال افرادی را که لایک کرده اید تعداد آنها را شمرده اید؟ تعداد پست های شما چقدر بوده است؟چه کسانی شما را Follow  و چند نفر از Follow کردن شما صرف نظر کرده اند؟با کدامیک از دوستان اینستاگرامی خود تعامل بیشتری داشته اید؟برای پاسخ دادن به این سوالات و همچنین جزئیات بیشتر از وب سایت منحصر به فردی که گزارشی جامع از عملکرد شما در اینستاگرام می دهد استفاده کنید.

اگر فرد تازه وارد به اینستاگرام هستید یا در این شبکه ها ماهر شده اید دانستن جزئیات عملکرد در این شبکه، می تواند کمک بزرگی به شما بکند تا روند تعامل اجتماعی خود بر روی این شبکه مجازی را بهبود داده و تقویت کنید. 
 
برای دانستن نحوه کار نمی توان از خود اینستاگرام استفاده کرد زیرا فاقد ابزار خاص می باشد.وب سایتی که در ادامه معرفی می شود گزارش جامعی را از جزئیات کار شما در شیکه اجتماعی اینستاگرام خواهد داد.
وب سایت Iconosquare.com که سابق با نام Statigram نام گذاری شده بود، یک مدیر جامع برای حساب کاربری اینستاگرام است؛ همه امکانات این سایت رایگان نبوده ولی همان بخشی که رایگان عرضه شده برای اغلب کاربران اینستاگرام یک فرصت طلایی است تا برآوردی از وضعیت خود بر روی این شبکه اجتماعی داشته باشند.
 
وب سایتی مخصوص اینستاگرامی ها
 
بعد از ورود به این وب سایت، کافی است از قسمت بالای سایت و از دکمه ورود به حساب کاربری استفاده کرده که در بالا و سمت راست، در کنار گزینه جستجوست.
 
وب سایتی مخصوص اینستاگرامی ها
 
بخش مربوط به آمار یا Statistics اصلی ترین قسمت این وب سایت است؛ اما خود می توانید با گشت و گذاری در این وب سایت، از امکانات دیگر نیز بهره ببرید. بعد از ورود به حساب کاربری خود از طریق این وب سایت، از نوار بالا وارد تب Statistics شوید.
 
وب سایتی مخصوص اینستاگرامی ها
 
پس از ورود به قسمت Statistics در پنل سمت چپ، قسمت Overview را مشاهده می کنید این قسمت اطلاعات جالبی در خصوص تعداد کامنت های دریافتی شما و همچنین تعداد افرادی که شما را در یک هفته اخیر Follow کرده و همچنین تعداد Followerهایی که از دست داده اید، ارائه می کند. 
 
1 – Rolling Month Analysis
در این بخش، آمارهای مربوط به کل تعاملات شما در یک ماهه گذشته  از زمان بازدید فعلی  بر روی شبکه اجتماعی اینستاگرام نمایش داده می شود. بخش Engagement میزان کل Like، Comment، درصد پیشرفت آن ها، متوسط Like و Comment برای هر ویدئو و عکس و بر ترین پست های شما از لحاظ Comment و Like را نمایش می دهد.
 
وب سایتی مخصوص اینستاگرامی ها
 
همچنین بخش Follower نمودار پیشرفت تعداد Follower های شما، به همراه فهرستی از ده کاربری که بیشتر با آنها در تعامل بوده اید، نمایش می دهد.
 
وب سایتی مخصوص اینستاگرامی ها
 
2 – Content
بخش ذیل Overview مربوط به تجزیه و تحلیل عادات شما در ارسال پست ها بر روی شبکه اجتماعی اینستاگرام است که با رسم یک نمودار به خوبی نشان می دهد در کدام ماه، روز و ساعت بیشترین ارسال پست را بر روی این شبکه داشته اید.
 
وب سایتی مخصوص اینستاگرامی ها
 
همچنین بخشی مربوط به درصد استفاده شما از فیلترها و تگ ها و همچنین Geolocation:
 
وب سایتی مخصوص اینستاگرامی ها

3 – Engagement
جالب ترین بخش این سایت قسمت Engagement  برای تجزیه و تحلیل است، زیرا به خوبی الگوی دقیقی از دریافت Comment و Like را طول دوران اینستاگرامی شما نمایش می دهد. می توانید پستی را که بیش از همه Like و Comment داشته است، ببینید.
 
وب سایتی مخصوص اینستاگرامی ها
 
و یا در یک نمودار دایره ای درصد این Comment و Like را به نسبت Follower ها یا دیگران بررسی کنید.
 
وب سایتی مخصوص اینستاگرامی ها

4 – Optimization
این بخش خود به سه بخش تقسیم می شود:بهترین زمان برای ارسال پست، تأثیر فیلتر ها و تاثیر تگ هاست. در قسمت اول یعنی بهترین زمان برای ارسال پست، می توانید تعاملات مربوط به Comment و Like را در بین مخاطبان خود دیده و آن را با عادت ارسال پست فعلی خود مقایسه کنید. در نتیجه بهترین زمان برای ارسال پست ها را به این طریق شناسایی کنید.
 
وب سایتی مخصوص اینستاگرامی ها
 
در بخش تأثیر فیلتر ها نیز می توانید در یک نمودار میله ای به خوبی ببینید استفاده از کدام فیلتر منجر به بیشترین بازخورد در بین مخاطبان شما شده است.
 
هشتگ اینستاگرام
 
اما در بخش مربوط به تأثیر تگ ها، در قسمت چپ هشتگ هایی را که استفاده کرده اید نمایش می دهد و در قسمت راست هشتگ های محبوب و عمومی اینستاگرام نمایش داده شده است.
 
 
وب سایتی مخصوص اینستاگرامی ها
 
آنچه در بین هشتگ های شما پررنگ تر شده، نشان دهنده میزان بیشتر استفاده از آن ها از سوی شماست؛ آن هایی که با یک زمینه مشکی مشخص شده اند، هشتگ های محبوب اینستاگرام است و آنهایی که هم پررنگ هستند و هم با زمینه مشکی همراه، هشتگ های مشترک شما و محبوب اینستاگرام است.
 
وب سایتی مخصوص اینستاگرامی ها
 
5 – Community
نهایتا بخش آخر از Overview نمودار مقایسه ای از افرادی است که شما Follow می کنید در نسبت Follow Backها. در این قسمت نیز آماری از Followerهای جدید و میزان جذب و دفع Followerها دیده می شود. در پایین این قسمت، بخشی با نام People You Enjoy قرار دارد که به خوبی نشان می دهد، شما به کدام دسته از مخاطبان خود در اینستاگرام علاقه بیشتری دارید و همچنین توصیه هایی در این زمینه:
 
وب سایتی مخصوص اینستاگرامی ها
 
همان گونه که می بینید، این یک وب سایت بی نظیر برای تجزیه و تحلیل عملکرد شما بر روی شبکه اجتماعی اینستاگرام است که می توانید با آن به بیشترین بازدهی بر روی این شبکه اجتماعی برسید. ما در اینجا بخش کوچکی از امکانات این وب سایت را معرفی کردیم؛ اما همان گونه که گفته شد امکانات دیگری نیز در بخش های این وب سایت وجود دارد که البته تعدادی از آن ها نیازمند عضویت است، ولی در همین حد نیز تجزیه و تحلیلی که این وب سایت از حساب کاربری شما ارائه می کند، تقریبا جامع و کم نظیر است.

وب سایتی مخصوص کاربران اینستاگرام +تصاویر

وب سایتی مخصوص کاربران اینستاگرام +تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از تابناک-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف