نمناک اخبارجامعه آمار جالب از تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در تهران
شبکه های اجتماعی ، کاربران واتساپ
٨٧درصد افراد ١٨ تا ٢٩ساله در تهران، حداقل عضو یک شبکه اجتماعی هستند. همچنین 63 درصد از کاربران شبکه های اجتماعی مرد هستند.
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1394
«٨٧درصد افراد ١٨ تا ٢٩ساله در تهران، حداقل عضو یک شبکه اجتماعی هستند.» این را نتایج یک نظرسنجی که در خردادماه امسال انجام شد، نشان داد.
قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام جزییات بیشتر از این نظرسنجی، گفت:«نتیجه این نظرسنجی همچنین نشان داد که ٦٣درصد از کاربران این شبکه ها مرد هستند.»
 
شبکه های اجتماعیابوالحسن فیروزآبادی گفت:«یافته های این نظرسنجی که از سوی یکی از موسسه های نظرسنجی کشور، انجام شد نشان می دهد عضویت شهروندان تهرانی با جنسیت آنها ارتباط معناداری دارد و مردان بیشتر از زنان از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند چنانکه بر اساس نتایج این گزارش ٦٣درصد کاربران مرد هستند.»

او ادامه داد:«وضعیت تأهل شهروندان تهرانی نیز با استفاده از شبکه های اجتماعی ارتباط معنادار داشته و درصد بیشتری از مجردان، نسبت به سایر گروه ها عضو شبکه های اجتماعی بوده اند. بیشترین شبکه مورداستفاده شهروندان تهرانی، شبکه وایبر بوده و شبکه های لاین، واتس آپ و تلگرام در رده های بعد جای می گیرند.»

 

آمار جالب از تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در تهران

آمار جالب از تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در تهران
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف