نمناک اخبارجامعه کارتن خواب هایی که دکتر هستند!!
كارتن خواب ها ، معتاد
متاسفانه شماری از افراد تحصیل کرده و پزشکان در میان کارتن خواب ها زندگی می کنند. مسئله ی دکتر و مهندس هایی که کارتن خواب شدند نشان از یک بحران در میان این قشر از جامعه دارد.
تاریخ انتشار : 1 آذر 1394

کارتن خواب ها

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران در مورد وضعیت کشفیات مواد مخدر در این استان گفت:میزان کشفیات تا این موقع از سال نسبت به سال گذشته تغییر نکرده و همان مقدار 17 تن پارسال است.

محمدرضا آذرنیا در جمع خبرنگاران در مورد وضعیت کشفیات مواد مخدر در تهران گفت:میزان کشفیات تا این موقع از سال نسبت به سال گذشته تغییر نکرده و همان مقدار 17 تن پارسال است.

 رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران درباره تعداد معتادان جمع آوری شده هم گفت:سال گذشته تا این زمان 3280 معتاد متجاهر جمع آوری شد و در سال جاری هم این تعداد 3119 نفر بوده که تغییر چندانی با گذشته ندارد. آماری که از تعداد معتادین (15 هزار نفر) اعلام می کنند آمار غیر رسمی نسبت به جمعیت بوده و سرشماری دقیقی انجام نشده است.

آذرنیا گفت:در میان مواد مخدر بیشترین نوع مصرف مواد محرک و شیشه است که آخرین نرخ فروش آن هر کیلو 80 میلیون تومان در تهران است. متاسفانه جمعیت یقه سفیدها یا همان افراد خاص و تحصیلکرده هم به معتادان اضافه شده که خودمان از میان پاتوق ها شناسایی کردیم. به عنوان مثال پزشکانی که از قبل می شناختیم و الان گرفتار شده اند.

وی از عدم اجرایی شدن برنامه های دولت سابق درباره ساماندهی معتادان انتقاد کرد و افزود:استفاده و اجرای ماده 15 تنها برای دوره سه ماهه به تعداد 3000 معتاد 3 میلیارد اعتبار می خواست.

آذرنیا در پاسخ به این سوال که چرا طرح سرنگ و کاندوم اجرا نمی شود؟ گفت:این طرح در حال اجراست. 25 دی آی سی بهزیستی و 8 دی آی سی از سوی وزارت بهداشت و درمان فعال است و قرار است به 44 تا افزایش پیدا کند.

کارتن خواب هایی که دکتر هستند!!

کارتن خواب هایی که دکتر هستند!!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از ستاره ها /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف