نمناک اخباردانشگاه توزیع کارت آزمون ارشد 95 ناپیوسته از فردا
کارت آزمون ارشد ، توزیع كارت آزمون ارشد
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارت آزمون ارشد از فردا (دوشنبه 13 اردیبهشت ماه) لغایت روز چهارشنبه (15 اردیبهشت ماه) روی سایت سازمان قرار می گیرد.
تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1395
بازدید : 2,331 نفر

کارت آزمون ارشد از فردا توزیع می شود

آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 برای پذیرش دانشجو در 143 کد رشته امتحانی و 6 گروه آموزشی برگزار می شود.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت:به طور کلی 761 هزار و 116 داوطلب نسبت به ثبت نام در آزمون ارشد اقدام کرده اند که از این تعداد 392 هزار و 481 نفر زن و 368 هزار و 635 نفر مرد هستند.

آزمون ارشد

 

وی افزود:از مجموع داوطلبان ثبت نام کننده 68 هزار و 503 داوطلب علاقمندی خود را به شرکت در کد رشته امتحانی دوم (علاوه بر کد رشته امتحانی اول) اعلام کرده اند و با توجه به این که آزمون هر کد رشته امتحانی به طور جداگانه و در یک جلسه برگزار می شود هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید به صورت جداگانه پرینت کارت شرکت در همان آزمون را داشته باشد.

توکلی یادآور شد:به عبارت دیگر برای داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اول علاقمندی خود را به شرکت در کد رشته امتحانی دوم اعلام کردند دو کارت صادر می شود.
بر اساس این گزارش، آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 و بیست و یکمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور در صبح و عصر پنجشنبه شانزدهم و جمعه 17 اردیبهشت ماه در 66 شهرستان و 148 حوزه امتحانی برگزار می شود.

توزیع کارت آزمون ارشد 95 ناپیوسته از فردا

توزیع کارت آزمون ارشد 95 ناپیوسته از فردا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایرنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف