نمناک اخبارفرهنگ و هنر جزئیات و زمان توزیع کارت آزمون فرهنگیان
کارت آزمون فرهنگیان ، آزمون فرهنگیان
آقای حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در مورد جزئیات آزمون و زمان توزیع کارت آزمون فرهنگیان کشور توضیح دادند.
تاریخ انتشار : 22 شهریور 1394

زمان توزیع کارت آزمون فرهنگیان و تاریخ آزمون فرهنگیان

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور  گفت:بر اساس برنامه زمانی اعلام شده آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش سال 94 صبح روز جمعه 27 شهریور امسال در 62 شهرستان به شرح مندرج در جدول شماره یک اطلاعیه ای که از امروز بعدازظهر بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد برگزار می شود.

وی افزود:کارت شرکت در آزمون و برگه راهنمای مربوط برای شرکت در جلسه آزمون روز سه شنبه 24 شهریورماه توزیع می شود و برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار الزامی است.

توکلی با بیان اینکه آزمون از ساعت 8 و 30 دقیقه روز جمعه 27 شهریورماه برگزار می شود اظهار داشت:درهای ورودی حوزه ها ساعت 7 و 30 دقیقه بسته می شود بنابراین داوطلبان باید قبل از بسته شدن درها در جلسه حاضر باشند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش عنوان کرد:داوطلبان باید از همراه داشتن وسایل اضافی از جمله جزوه، ساک دستی، ماشین حساب، تلفن همراه و وسایل شخصی خودداری کنند زیرا همراه داشتن هر کدام از این وسایل به عنوان تقلب تلقی می شود.

جزئیات و زمان توزیع کارت آزمون فرهنگیان

جزئیات و زمان توزیع کارت آزمون فرهنگیان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف