نمناک دنیای مدگوناگون متن کارت دعوت تولد برای انواع سلیقه ها + عکس
کارت دعوت تولد ، کارت دعوت جشن
در انتخاب متن کارت دعوت تولد باید نهایت سلیقه و خلاقیت تان را به خرج دهید, نکات مهم برای انتخاب متن کارت دعوت تولد را در ادامه مشاهده کنید.

متن خلاقانه برای کارت دعوت تولد

برگزاری جشن تولد یکی از زیباترین و جالب ترین کارهاست که برای اغلب افراد در سنین مختلف برپا می شود، اما لازم است بدانید برای داشتن یک جشن تولد زیبا و ایده آل باید به تمامی موارد توجه نمود. اولین اقدام تعیین روز مناسب و سپس تهیه کارت دعوت تولد و انتخاب متن کارت تولد زیبا است که از این طریق می توان مهمان ها را دعوت نمود. بعد از انجام این فعالیت ها، می توانید با انتخاب تم تولد مناسب به انجام تزیینات مختلف بپردازید و خوردنی ها و آنچه را که برای برگزاری جشن تولد لازم است فراهم اورید. در این میان انتخاب مدل کارت دعوت و یا کارت پستال تولد و همچنین زیباترین متن کارت تولد از اهمیت زیادی برخوردار است.

حتماً شما نیز تاکنون بارها جشن تولد گرفته اید یا به تولد اقوام و دوستانتان دعوت شده اید. اما تا به حال به متن کارت دعوت تولد توجه کرده اید؟ تقریباً متن کارت دعوت تولد در تمامی موارد مشابه یا حتی دقیقاً کپی یکدیگرند. حتی برخی از کارت ها متن خاصی هم ندارند و صرفاً شامل تاریخ، ساعت برگزاری جشن تولد و نشانی هستند. امروز با هم چند نوع مختلف از متن کارت دعوت تولد خلاقانه و متفاوت را با هم بررسی می کنیم.

کارت دعوت تولد

مدل کارت دعوت تولد

انتخاب متن کارت تولد زیبا و جالب اغلب بر عهده والدین است و آنها سعی دارند زیباترین و با معناترین متن را برای کارت تولد فرزندشان انتخاب نمایند.

متن های تکراری، حوصلۀ خواننده را سر می برند و در اکثر مواقع هم خوانده نمی شوند. اما از آنجا که مهمان ها نقش مهمی در جشن تولد ایفا می کنند، و قصد دارید با ارسال کارت تولد آنان را ترغیب به شرکت در میهمانی خود کنید، پیشنهاد می کنیم دفعۀ بعدی که تصمیم گرفتید برای فرزند، همسر، خواهر و برادر، پدر و مادر یا حتی خودتان میهمانی بگیرید، ظاهر و متن کارت دعوت تولد را متفاوت و غیر معمول انتخاب کنید تا توجه مهمان ها را جلب نمایید و تاریخ مهمانی در خاطر آن ها باقی بماند.
 
ظاهر و متن کارت دعوت تولد برای مهمانی های تِم دار
این روزها، تولدهای تم دار بسیار رایج شده اند. اگر شما هم قصد دارید یک تولد تم دار برگزار کنید، باید متن کارت دعوت تولد را به گونه ای تنظیم کنید که مهمان ها حتماً متوجه تم تولدتان بشوند. برای این منظور می توانید خودتان کارت تولد طراحی کنید. تنها کافی است تصویر شخصیت های مورد نظر را از اینترنت پیدا کرده و با کمک نرم افزارهایی مثل فتوشاپ، محل نوشتن متن کارت دعوت تولد را در کنار تصویر تنظیم کنید و از مهمانان بخواهید مطابق تم لباس بپوشند.
 
متن کارت دعوت تولد برای مهمانی های فامیلی
اگر مهمانان جشن تولد اقوام و افراد به اصطلاح «خودمانی» هستند، می توانید به جای کارت از جدیدترین عکس شخصی که برای او تولد می گیرید استفاده کرده و به عنوان متن کارت دعوت تولد، با جملات بسیار کوتاه میهمانان را به جشن دعوت کنید. فراموش نکنید که در متن کارت دعوت تولد، ذکر کنید عزیزتان چند ساله می شود.
 
کارت دعوت تولد

کارت دعوت تولد دخترانه

 متن کارت دعوت تولد پازلی
می توانید کارت تولد خود را به صورت پازل طراحی کنید تا دوستانتان با قرار دادن تکه های پازل، متن کارت دعوت تولد را بخوانند. این گونه، تاریخ مهمانی بیشتر در خاطرشان خواهد ماند. این پازل را می توانید خودتان با مقوا درست کنید یا اگر هزینۀ آن برایتان اهمیتی ندارد، به دفاتر چاپ تصویر روی پازل، سفارش چاپ چنین کارتی را بدهید.
 
متن کارت دعوت کاردستی
برای آنکه به مهمانانتان نشان دهید چه ارزشی برای تک تک آنان قائل هستید، می توانید تعداد زیادی کاغذ رنگی تهیه کرده و متن کارت دعوت تولد را روی آن ها بنویسید یا چاپ کنید. سپس هریک از کاغذها را با هنر اوریگامی به شکل زیبایی تا بزنید. کارت تولد شما طرح جذابی از یک حیوان اوریگامی خواهد بود.
 
چند نکته برای متن کارت دعوت تولد
▫ اگر قصد دارید برای فرزند مدرسه ای خود تولد بگیرید، از عبارت هایی مثل …جون، …جان و …عزیز که در قدیم در متن کارت دعوت تولد نوشته می شد، استفاده نکنید. تصور کنید فرزندتان کارت تولد خودش را به دوستانش می دهد و در متن کارت خودش را عزیز خطاب کرده است. این امر شاید برای دوستانش خوشایند نباشد.
 
▫ به خاطر داشته باشید، هرچه متن کارت تولد کوتاه تر و روان تر باشید، احتمال خوانده شدن آن بیشتر است.
▫ در صورتی که به دلایلی نظیر تهیه هدیه برای مهمانان یا سفارش غذا، شمار مهمان ها برایتان اهمیت دارد، حتماً در متن کارت دعوت تولد قسمتی در نظر بگیرید که دوستان فرزندتان مقابل گزینه «در میهمانی شرکت خواهم کرد» یا «شرکت نخواهم کرد» علامت بزنند و پیش از تولد آن را از کارت جدا کرده به فرزندتان تحویل دهند.
این راه حل ها گرچه راه حل هایی ساده به نظر می رسند، اما به طرز چشمگیری در بهبود کیفیت مهمانی تأثیر دارند.

متن کارت دعوت تولد برای انواع سلیقه ها + عکس

متن کارت دعوت تولد برای انواع سلیقه ها + عکس
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از روزچین / آرگا / ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف