نمناک سرگرمیگوناگون کارت سوخت بنزین در سال 60 + عکس
بنزین ، کارت سوخت
شاید برایتان جالب باشد بدانید بنزینی که امروزه با کارت هوشمند مورد استفاده عموم قرار گرفته در چند سال پیش به چه نحوی در بین مردم توزیع میشد؟! در ادامه کوپن سهمیه بندی بنزین را در دهه 60 مشاهده کنید.

امروزه همه کارها با  امکانات و تجهیزات هوشمند و پیشرفته ای انجام می شوند و مردم بسیاری از کاهارهای خود را از طریق اینترنت به سهولت انجام می دهند اما سوالی که پیش می آید این است که آیا در زمان قدیم و سال های دور که این امکانات اینترنتی و هوشمند وجود نداشت انجام کارها به چه صورت پیش می رفت.

در واقع در هر دوره و زمانی قوانین و مقررات حرف اول را می زند و دولت موظف است برای ایجاد نظم و پایمال نشدن حق کسی قوانینی را اجرا کند،توزیع و پخش ملزومات در بین مردم با کوپن سهمیه بندی یکی از این اقداماتی بود که در دهه شصت به  طور منصفانه انجام میشد تا در حق هیچ یک از افراد اجحاف صورت نگیرد و غنی و فقیر به یک اندازه سهم ببرند.

به همین منظور  در این بخش عکسی را از کوپن سهمیه بندی بنزین اتومبیل سواری که به چند سال پیش بر می گردد قرار داده ایم که این عکس مربوط به سالهای آغازین جنگ تحمیلی است.

کوپن بنزین

کارت سوخت بنزین در سال 60 + عکس

کارت سوخت بنزین در سال 60 + عکس
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 9
برگرفته از خبر آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف