نمناک اخباراقتصاد کارت سوخت حذف می شود
بنزین،جایگاه،سوخت،عرضه،مصرف،نوروز،فرآورده ، کارت سوخت
رئیس کانون کارفرمایی جایگاه های سوخت کشور از پیشنهادی مبنی بر حذف کارت سوخت خبر داد.
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1394

حذف کارت سوخت

ناصر رئیس فرد رئیس کانون انجمن های صنفی کارفرمایی جایگاه های سوخت کشور با اشاره به اینکه هم اکنون مصرف بنزین در کشور 70 میلیون لیتر است گفت:پیش بینی می شود که با شروع سفرهای نوروزی میزان مصرف بنزین در کشور به بالای 90 لیتر برسد.

مصرف بنزین

استفاده از بنزین

وی تصریح کرد:با توجه به ذخیره سازی صورت گرفته مشکلی در تامین سوخت نوروزی نداریم به طوری که جایگاههای کشور آماده ارائه خدمات به مسافران هستند تا جاییکه در مسیرهای پرتردد جایگاههای سیار با همکاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران خواهد آمد.

رئیسی فرد تاکید کرد:با اضافه شدن جایگاههای جدید در سالجاری به ویژه در استانهای اصفهان، شیراز و یزد مشکل کمبود جایگاه برطرف شده است.

رئیس کانون انجمن های صنفی کارفرمایی صاحبان جایگاه های سوخت کشور در ادامه با تاکید براینکه هم اکنون 10 درصد مردم از کارت سوخت خودشان استفاده می کنند اظهار داشت:درحال حاضر اکثر هموطنان با استفاده از کارت جایگاه داران اقدام به سوخت گیری می کنند بنابراین نیاز به کارت سوخت در کشور نیست.

وی تصریح کرد:با توجه به محدودیت های خرید بنزین با استفاده از کارت های سوخت جایگاه داران در برخی از جایگاه های سوخت، شاهد افزایش مدت زمان سوخت گیری و شکل گیری صف های نسبتا طولانی هستیم. بنابراین پیش بینی می شود در روزهای پایانی سال و ایام نوروز به دلیل پیک مصرف بنزین، عملا مدت زمان سوخت گیری خودرو ها در جایگاه ها افزایش پیدا کند.

رئیسی فرد با تاکید بر اینکه نشست مشترک بین مسئولان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و جایگاه داران سوخت، برگزار می شود به همین منظور پیشنهادی مبنی بر توقف عرضه کارتی بنزین مطرح خواهد شد، گفت:در صورت موافقت شرکت پخش فرآورده های نفتی، این امکان فراهم می شود که در روزهای پایانی سال و ایام نوروز فروش بنزین بدون استفاده از کارت جایگاه داران و یا کارت های شخصی انجام شود. 

کارت سوخت ، پیشنهاد حذف کارت سوخت

کارت سوخت حذف می شود
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف