نمناک سرگرمیدیدنی ها کارت عروسی دختر کوچک اردوغان رئیس جمهور ترکیه + عکس
اردوغان ، دختر اردوغان
کارت عروسی جالب و خاص کوچکترین دختر رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه در رسانه های این کشور توسط مدعوین این عروسی منتشر شده است.

کارت عروسی سمیه اردوغان

برخی کارت عروسی ها مخصوصا اگر برای افراد مشهور و سران کشور باشد در عین سادگی با سبک و سیاق خاصی درست می شوند در ادامه کارت عروسی کوچکترین دختر اردوغان رییس جمهور ترکیه را میبینید.

برخی از نمایندگان مجلس از حزب حاکم عدالت و توسعه که به این مراسم عروسی دعوت شده اند، تصاویر کارت دعوت را در رسانه ها منتشر کرده اند. برای این عروسی از تمامی نمایندگان عضو حزب حاکم در پارلمان دعوت شده است. همچنین از عبدالله گل رییس جمهور سابق ترکیه و نیز احمد داوود اوغلو نخست وزیر و رهبر مستعفی حزب حاکم ترکیه نیز برای شرکت در این عروسی دعوت به عمل آمده است.

این عروسی قرار است شنبه هفته آینده (14 می ) برگزار شود.

سمیه اردوغان با "سلجوق بایراکدار" ازدواج کرده است. بایراکدار دانش آموخته دکترای هوا و فضا از دانشگاه " ام . آی . تی" آمریکاست.

روی کارت دعوت عروسی دختر اردوغان به نشانه حرف اول نام های سمیه و سلجوق ، حرف "S" قید شده و زیر آن از قول والدین عروس و داماد نوشته شده است :" خوشحال خواهیم شد در مراسم عروسی فرزندانمان سمیه و سلجوق شما نیز حضور یابید." و در زیر این نوشته نام های پدر و مادر عروس و داماد نوشته شده است.

کارت عروسی دختر اردوغان

کارت عروسی دختر کوچک اردوغان رئیس جمهور ترکیه + عکس

کارت عروسی دختر کوچک اردوغان رئیس جمهور ترکیه + عکس
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 16
برگرفته از عصر ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف