نمناک سرگرمیگوناگون کارت ملی سه بعدی داعش + تصاویر
داعش ، کارت ملی داعش
اقدام عجیب گروهک تروریستی داعش که اینبار نیز همگان را به تعجب وا داشته است چاپ و صدور کارت ملی رسمی برای اعضای خود می باشد که تمامی هویت اعضای گروه در آن درج شده است.
بازدید : 12,166 نفر

اعضای گروهک تروریستی داعش که به صورت اقلیت به سر می برند و از تابعین کشورهای گوناگون می باشند این بار برای رسمیت بخشیدن به هویت خود در اقدامی عجیب کارت ملی خود را به طور رسمی چاپ و صادر کرده اند.

اطلاعات روی این کارت، شامل نام، نام خانوادگی، گروه خون، تاریخ صدور، محل اقامت و شغل صاحب کارت است.داعش، این کارت را برای نیروها و مردم شهرهای تحت سیطره خود در سوریه و عراق منتشر کرده است.

کارت ملی داعش

کارت شناسایی داعش

این گروهک تروریستی که طی ماه های اخیر بخش گسترده ای از مناطق اشغالی خود را در عراق و سوریه از دست داده است، تلاش می کند با انجام چنین اقداماتی نشان دهد که همچنان به تداوم حکومت تروریستی خود امیدوار است؛ اما حتی حامیان اصلی داعش نیز دیگر متوجه شده اند که با همت و غیرت نیروهای مردمی و ارتش سوریه و عراق عمر این گروهک تروریستی در حال پایان است.

 

کارت ملی سه بعدی داعش + تصاویر

کارت ملی سه بعدی داعش + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 45
برگرفته از پارسینه - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 38 7
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف