نمناک سرگرمیاس ام اس کارت پستال زیبای روز دحوالارض
روز دحوالارض ، روز دحوالارض کارت تبریک
25 ذی القعده، دحوالارض روز گسترش زمین و روز مبارکی است،در ادامه کارت پستال های زیبا و جالبی را به همین مناسبت و تبریک این روز عزیز در اختیارتان قرار داده ایم.
بازدید : 1,215 نفر

کارت پستال روز دحوالارض

دحو الارض مطابق با بیست و پنجم ماه ذی القعده، روزی است که خداوند با نظر به کره زمین، به جهان خاکی حیات بخشید، از این روز، بخش هایی از کره زمین ـ که سراسر از آب بود ـ شروع به خشک شدن کرد تا کم کم به شکل یک چهارم خشکی های امروزی درآمد.مطابق روایات، اولین نقطه ای که از زیر آب سر برآورد، مکان کعبه شریف و بیت الله الحرام بود.

از امیرالمومنین (علیه السلام ) روایت شده است که فرمودند:« اولین رحمتی که از آسمان به زمین نازل شد در بیست وپنج ذی القعده بود. کسی که در این روز روزه بگیرد و شبش را به عبادت بایستد، عبادت صد سال را که روزش را روزه و شبش را عبادت کرده است خواهد داشت.»

بیست و پنجم ماه ذی القعده روز دحوالارض است. دحوالارض را چنین معرفی می کنند:“روزی که زمین از زیر کعبه کشیده و گسترانیده شد." 

روز دحوالارض

کارت پستال روز دحوالارض

کارت پستال روز دحوالارض

روز دحوالارض

کارت پستال دحوالارض

کارت پستال روز دحوالارض

کارت پستال روز دحوالارض

والپیپر ویژه دحوالارض

کارت پستال زیبای روز دحوالارض

کارت پستال زیبای روز دحوالارض
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از بیتوته - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف