برو به :
نمناک سرگرمیاتومبیل کارخانه جدید ساخت پیشرانه های 8 سیلندر پورشه + تصاویر
پورشه ، پورشه
نگاهی به کارخانه جدید ساخت پیشرانه های 8 سیلندر پورشه مضمون اصلی این گزارش می باشد که این کارخانه جدید را به طور کامل معرفی می کند.

 نگاهی به کارخانه جدید پورشه

اقدام جدید کارخانه پورشه تاسیس کارخانه ای جدید و مدرن می باشد که در آن به ساخت و تولید پیشرانه های 8 سیلندری پرداخته می شود،جدیدترین کارخانه ی پورشه که محلی برای ساخت این دست محصولات خواهد بود.
 
پورشه
 
این کارخانه ی جدید در سایت اصلی Zuffenhausen پورشه مستقر بوده و برای ساخت آن حدود 80 میلیون یورو سرمایه گذاری شده و در آن از جدیدترین روش های ساخت مهندسی و هنری بهره گرفته شده است.
 
پورشه
 
پورشه
 
مدیر هیئت رئیسه ی پورشه آقای اولیور بلوم می گوید:«ما با ساخت پیشرانه های جدید صلاحیت و توان رقابتی خود را افزایش خواهیم داد. این راهی است که نشان می دهد ما چگونه به مشتریان درباره ی لذت رانندگی آینده اطمینان داده و از مشاغل آینده ی کارکنانمان حفاظت خواهیم کرد.»
 
پورشه مسئول ساخت نسل جدید پیشرانه های 8 سیلندر برای همه ی مدل های گروه فولکس واگن خواهد بود. پیشرانه هایی نظیر نسخه ی 4 لیتری توئین توربوی 542 اسب بخاری یا دیزل 4 لیتری 416 اسبی پانامرای جدید و دیزل 4 لیتری 429 اسبی آئودی sq7 از جمله ی این مدل ها خواهند بود.
 
پورشه
 
یکی از مدیران بلندپایه ی پورشه اظهار می دارد:«ما در حال خلق شرایط کاری تکنولوژی جدید برای پرسنل خودمان هستیم. دلیل این کار این است که کارکنان پورشه فاکتوری کلیدی در موفقیت ما به شمار می روند. کارخانه ی ساخت پیشرانه های جدید همچنین تعهد ما به اشتوتگارت، آینده ی ساخت خودروهای اسپورت و بالاتر از همه تعهد به نیروی کاری منحصربه فردمان را نشان می دهد.»
 
خبرهای قبلی پیشنهاد می کردند که این آخرین خانواده ی پیشرانه های 8 سیلندری است که از سوی گروه فولکس واگن خواهیم دید و این کمپانی در درازمدت روی عرضه ی خودروهای الکتریکی و هیبریدی تمرکز خواهد داشت.
 
پورشه
 
کارخانه تولید پورشه
 
کارخانه تولید پورشه

کارخانه جدید ساخت پیشرانه های 8 سیلندر پورشه + تصاویر

53
منبع : پدال - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف