برو به :
نمناک سرگرمیاتومبیل کارخانه جدید ساخت پیشرانه های 8 سیلندر پورشه + تصاویر
پورشه ، پورشه
نگاهی به کارخانه جدید ساخت پیشرانه های 8 سیلندر پورشه مضمون اصلی این گزارش می باشد که این کارخانه جدید را به طور کامل معرفی می کند.
بازدید : 1,064 نفر

 نگاهی به کارخانه جدید پورشه

اقدام جدید کارخانه پورشه تاسیس کارخانه ای جدید و مدرن می باشد که در آن به ساخت و تولید پیشرانه های 8 سیلندری پرداخته می شود،جدیدترین کارخانه ی پورشه که محلی برای ساخت این دست محصولات خواهد بود.
 
پورشه
 
این کارخانه ی جدید در سایت اصلی Zuffenhausen پورشه مستقر بوده و برای ساخت آن حدود 80 میلیون یورو سرمایه گذاری شده و در آن از جدیدترین روش های ساخت مهندسی و هنری بهره گرفته شده است.
 
پورشه
 
پورشه
 
مدیر هیئت رئیسه ی پورشه آقای اولیور بلوم می گوید:«ما با ساخت پیشرانه های جدید صلاحیت و توان رقابتی خود را افزایش خواهیم داد. این راهی است که نشان می دهد ما چگونه به مشتریان درباره ی لذت رانندگی آینده اطمینان داده و از مشاغل آینده ی کارکنانمان حفاظت خواهیم کرد.»
 
پورشه مسئول ساخت نسل جدید پیشرانه های 8 سیلندر برای همه ی مدل های گروه فولکس واگن خواهد بود. پیشرانه هایی نظیر نسخه ی 4 لیتری توئین توربوی 542 اسب بخاری یا دیزل 4 لیتری 416 اسبی پانامرای جدید و دیزل 4 لیتری 429 اسبی آئودی sq7 از جمله ی این مدل ها خواهند بود.
 
پورشه
 
یکی از مدیران بلندپایه ی پورشه اظهار می دارد:«ما در حال خلق شرایط کاری تکنولوژی جدید برای پرسنل خودمان هستیم. دلیل این کار این است که کارکنان پورشه فاکتوری کلیدی در موفقیت ما به شمار می روند. کارخانه ی ساخت پیشرانه های جدید همچنین تعهد ما به اشتوتگارت، آینده ی ساخت خودروهای اسپورت و بالاتر از همه تعهد به نیروی کاری منحصربه فردمان را نشان می دهد.»
 
خبرهای قبلی پیشنهاد می کردند که این آخرین خانواده ی پیشرانه های 8 سیلندری است که از سوی گروه فولکس واگن خواهیم دید و این کمپانی در درازمدت روی عرضه ی خودروهای الکتریکی و هیبریدی تمرکز خواهد داشت.
 
پورشه
 
کارخانه تولید پورشه
 
کارخانه تولید پورشه

کارخانه جدید ساخت پیشرانه های 8 سیلندر پورشه + تصاویر

53
برگرفته از پدال - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف