نمناک اخباردانشگاه پذیرش بدون آزمون در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد
کاردانی و کارشناسی بدون آزمون ، ثبت نام کاردانی و کارشناسی بدون آزمون
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از اعلام نتایج کارشناسی پیوسته بدون کنکور خبر داد.
تاریخ انتشار : 22 دی 1397

آغاز ثبت نام کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد از بهمن ماه 97

ایسنا: دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم تحصیلی 98 -97 براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد. 

دانشگاه آزاد اسلامی براساس مصوبات شانزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ 97/10/12، در نیمسال دوم سال تحصیلی جاری و براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته پذیرش دانشجو خواهد داشت. 

پذیرش دانشجو در این مرحله مطابق مصوبات شورای سنجش و پذیرش تنها در کد رشته محل هایی صورت خواهد گرفت که ظرفیت آنها در مرحله قبلی پذیرش در سال تحصیلی جاری تکمیل نشده است. 

اطلاعیه پذیرش دانشجو در نیمسال دوم تحصیلی مطابق زمان بندی اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور برای مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته 25 دی ماه منتشر خواهد شد. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، زمان و چگونگی ثبت نام از داوطلبان مقاطع کارشناسی ناپیوسته در تاریخ 14 بهمن و کاردانی پیوسته در تاریخ 27 دی ماه طی اطلاعیه های جداگانه منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/م

زمان ثبت نام کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد

پذیرش بدون آزمون در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف