نمناک دنیای مدگوناگون کاردستی های بامزه با اضافه نخ های کاموا
نخ های کاموا ، کامواهای اضافه
شاید به نظرتان دیگر با اضافه نخ های رنگارنگ کاموایی نمیتوانید چیزی ببافید , اما با این کامواهای اضافه میتوان کاردستی های جالب درست کرد.
بازدید : 3,370 نفر

با اضافه نخ های کاموا چه کنیم؟

بیشتر خانم ها تجربه کرده اند؛ به طور مثال بافتن کلاه، شال گردن، ژاکت و... . به طور حتم اگر اهل این هنر باشید هر بار که پوشاکی را می بافید مقداری از نخ کاموای شما اضافه می آید و خیلی وقت ها شاهد جمع شدن گلوله نخ های کوچک و بزرگ رنگارنگی هستید که شاید نمی دانید با آنها چکار کنید.

نمی دانید با اضافه نخ های کاموا خود چه بکنید؟ ما ایده های ساده و بامزه ای برای شما داریم. برخی از آنها تزینیی و برخی کاربردی هستند. این کاردستی ها را می توانید به عنوان هدیه به دوستان خود بدهید.

نشانگر مارمولکی
اگر دنبال یک نشانگر کتاب هستید که هم خاص و زیبا باشد و هم فانتزی، این مارمولک ها می تواند ایده خوبی باشد. این مارمولک های بافتنی دست و پاهای کوچک، دم فرفری، چشمان ریز و زبان درازی دارند. این مارمولک های بافتنی هدیه خوبی برای بچه ها هستند. اینها هم نشانگر کتاب و هم یار و دوست خوبی برای کتابخوانی هستند.

کامواهای اضافه

کاردستی با اضافه نخ های کامواکلکسیون توپ نخ
این ایده ساده ای است که حتی کودکانی که بافتن بلد نیستند می توانند آن را درست کنند. فقط کافی است اضافه نخ ها را به صورت توپ جمع کرده و این توپ های نخی رنگی را در یک قاب کنار هم بگذارید.

نخ های کاموا

کاردستی با اضافه نخ های کامواخرگوش های کوچک
این یک الگوی ساده است که می تواند برای خرگوش یا گربه استفاده شود. درست کردن آن بسیار ساده است و به خصوص به کسانی که تازه بافتن یاد گرفته اند، توصیه می شود. برای داخل آنها هم می توانید از تکه نخ و تکه پارچه های اضافی استفاده کنید. اینها اسباب بازی های خوبی برای بچه ها هستند.

نخ های کاموا

کاردستی با اضافه نخ های کامواجوراب صندلی
ممکن است خنده دار به نظر برسد اما این جوراب های بافتنی برای صندلی ها بسیار مفید و کاربردی هستند. آیا از کشیده شدن پایه صندلی بر روی پارکت خانه متنفر نیستید؟ این نه تنها ایجاد صدا می کند بلکه کفپوش ها را هم خراب می کند. علاوه بر این اگر کودک در خانه دارید، برای او نیز ممکن است ایجاد مشکل و نگرانی کند. هر چقدر هم که به آنها بگویید از میز نهارخوری دوری کنند باز هم علاقه دارند بین صندلی ها رفته آنها را جابه جا کنند. با بافتن این جوراب های صندلی می توانید از صدمه دیدن کفپوش ها جلوگیری کنید. با این کار هم از صندلی و کفپوش ها محافظت کرده اید و هم جلوه رنگارنگ به آشپزخانه بخشیده اید.

نخ های کاموا

کاردستی با اضافه نخ های کاموالباس لیوان
اگر از سوزاندن دست خود با چای و قهوه داغ خسته شده اید، بافتن لباس لیوان با استفاده از نخ های اضافی می تواند راه حل خوبی باشد. الگوی آن ساده است و برای مبتدی ها بسیار مناسب است. با استفاده از یک دکمه می توانید لباس لیوان را جدا کرده و جابه جا کنید و یا آن را بشویید.

 نخ های کاموا

کاردستی با اضافه نخ های کاموا

کاردستی های بامزه با اضافه نخ های کاموا

کاردستی های بامزه با اضافه نخ های کاموا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از کاویاب -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف