نمناک اخباردانشگاه زمان اعلام نتایج دوره های کاردانی علمی - کاربردی 97
علمی کاربردی ، نتایج علمی کاربردی 97
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور زمان اعلام نتایج کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1397

اعلام نتایج کاردانی علمی و کاربردی 97

ایسنا:مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای دانشگاه علمی ــ کاربردی از امروز 18 شهریور ماه خبر داد. 

دکتر حسین توکلی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد:بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده فهرست اسامی تعداد 40 هزار و 832 نفر پذیرفته شده نهایی کد رشته محل های دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی مهر ماه 97 دانشگاه جامع علمی ــ کاربردی روز یکشنبه 18 شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. 

وی در ادامه تصریح کرد:از تعداد 40 هزار و 832 نفر پذیرفته شده دوره های فوق 13 هزار و 219 نفر زن و مابقی مرد هستند. 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان، خاطر نشان کرد:کلیه پذیرفته شدگان دوره های فوق باید در یکی از روزهای سه شنبه 20 تا یکشنبه 25 شهریور ماه نسبت به بارگذاری مدارک مندرج بند "ب" اطلاعیه ای که به همراه اسامی آنها بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد در سامانه جامع دانشگاه اقدام کنند و سپس با در دست داشتن اصل مدارک مذکور و با توجه به کد رشته محل های قبولی به نشانی تعیین شده در جدول شماره پنج دفترچه راهنمای پذیرش مراجعه کنند.

انتهای پیام/م

زمان اعلام نتایج کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی

این مطلب مفید بود ؟ 0 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف