نمناک اخبارورزشی سرقت از خانه کارشناس مشهور فوتبال در قیطریه
کارشناس فوتبال ، حمیدرضا صدر کارشناس فوتبال
سه سارق شیک پوش به خانه حمیدرضا صدر کارشناس مشهور فوتبال دستبرد زدند و تمام وسایل با ارزش خانه را ربودند.
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1396

از خانه کارشناس فوتبال سرقت شد

خانه مشهورترین کارشناس فوتبال ایران شامگاه پنج شنبه هدف دستبرد 3 سارق شیک پوش قرار گرفت. عقربه ها ساعت یک و 30 دقیقه بامداد جمعه 27 مرداد ماه را نشان می داد و کارشناس مطرح فوتبال ایران همراه همسرش به خانشان در نزدیکی پارک قیطریه بازگشتند و همسر وی خیلی زودتر سوار بر آسانسور به خانه رفت و در حالیکه حمیدرضا صدر سرگرم پارک کردن خودرویش در پارکینگ بود ناگهان دید زنش با چهره ای بهت زده با پارکینگ بازگشت و از دستبرد خانه شان خبر داد.

حمیدرضا صدر خیلی زود همراه همسرش پای در خانه گذاشت و بهم ریختگی داخل خانه روبرو شد و جالب اینکه واحد روبرویی این کارشناس فوتبال نیز هدف سرقت Stealing دزدان قرار گرفته بود. بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس Police برای تحقیقات ویژه پای در محل گذاشتند و در گام نخست مشخص شد که دزدان با تخریب درها وارد خانه شده و دست به سرقت از دو خانه زده اند. یکی از اهالی محل در تحقیقات میدانی به ماموران گفت:یک ساعت قبل 3 جوان شیک پوش در حالی که ساک بزرگی به دست داشتند از خانه خارج شدند و با توجه به پوششی که داشتند احتمال دادیم از میهمان های اهالی ساختمان باشند.

حمید رضا صدر درباره ماجرای سرقت خانه اش به گفت:ساعت 20:30 دقیقه بود که همراه همسرم از خانه خارج شدیم و ساعت یک و 30 دقیقه بامداد جمعه وقتی به خانه بازگشتیم متوجه دستبرد از خانه مان شدیم. دزدان زمان زیادی در خانه بودند چون پس از سرقت از خانه ما و همسایه مان برای سرقت به سراغ یخچال داخل آشپزخانه رفته و گوشت و ماهی و میگو هم به سرقت بردند.

 

 کارشناس فوتبال

سرقت از خانه حمید رضا صدر

وی گفت:«سارقان طلا و پول و وسایل با ارزش داخل خانه را به سرقت بردند اما از همه مهمتر 3 لپ تاپ و چند هارد که از خانه ام به سرقت برده اند برای من ارزش داشت، لپ تاپ ها و هاردها گنجینه ای از اطلاعات تاریخی فوتبال بود که از سال 1310 تا به امروز آرشیو بندی شده بودند و ناراحتی من این است که سالها زحمت و تلاشی که برای جمع آوری این اطلاعات تاریخی گذاشته بودند در یک شب از سوی دزدان به سرقت رفت و این اطلاعات و لپ تاپ ها هیچ ارزش مالی برای دزدان ندارد و امیدوارم دزدان قبل از هر اقدامی دیگر با این اطلاعات آنها را بازگردانند.»

حمیدرضا صدر ادامه داد:« دخترم در سفر خارج از کشور است و وقتی از ماجرای سرقت با خبر شد او نیز بیشتر ناراحت همه تحقیقات علمی و تحصیلی و کارهای دانشجویانش شد که از سوی دزدان به سرقت رفته است.» وی ادامه داد:« واحد روبرویی ما که هدف سرقت قرار گرفته نیز خانه یک مرد میانسال است که وی از هفته قبل به خانه سالمندان رفته است.»
بنا به این گزارش، تحقیقات برای شناسایی عاملان این سرقت در دستور کار ماموران پلیس پایتخت قرار گرفته است.

سرقت از خانه کارشناس مشهور فوتبال در قیطریه

سرقت از خانه کارشناس مشهور فوتبال در قیطریه
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از رکنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف