نمناک ورزشفوتبال کارلوس کی روش استعفا میدهد و میرود ؟
کارلوس کی روش ، مشکلات مالی تیم ملی
امیر عابدینی گفت احتمالا کارلوس کی روش استعفا بدهد و برود ولی کی روش از این خبر شگفت زده و شد و به آن واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 6 آبان 1395

جمله ای که کی روش را متعجب کرد

از نظر کادر فنی تیم ملی ایران، معاون اقتصادی فدراسیون فوتبال وظیفه دارد در پی اسپانسر باشد و به حل مشکلات مالی تیم ملی و فدراسیون کمک کند نه اینکه درباره جزئیات و ادامه همکاری سرمربی تیم ملی صحبت کند. عابدینی اما ساختار شکنی کرده و اخیرا در مصاحبه ای که انجام داده نه تنها به انتقاد شدید از کی روش پرداخته بلکه اعلام کرده احتمال دارد این مربی استعفا بدهد و برود. موضوعی که البته کی روش از شنیدن آن تعجب کرده است.

کارلوس کی روش

کارلوس کی روش استعفا نمیدهد

 سرمربی تیم ملی زحمات زیادی در کنار کادر فنی و بازیکنان کشیده تا ایران را به جایگاه فعلی اش رسانده است. بی شک هیچ مربی ای حاضر نیست که در این شرایط کار را به مربی دیگری بدهد. به همین دلیل آخرین خبرها از فدراسیون حکایت از آن دارد که کی روش نه تنها در جلسه با تاج حرفی از استعفا نزده بلکه تاکید کرده که قصدی برای استعفا هم ندارد و ترجیح می دهد با قدرت به کارش ادامه دهد. 
کارلوس کی روش در گفتگو با بخش رسانه ای تیم ملی درباره صحبت های امیر عابدینی و اینکه او از احتمال استعفای سرمربی تیم ملی خبر داده است گفت:در درجه اول باید بگویم بار دیگر شگفت زده شدم که آقای عابدینی در مسائلی که به ایشان ارتباطی ندارد دخالت می کند.

کارلوس کی روش استعفا میدهد و میرود ؟

کارلوس کی روش استعفا میدهد و میرود ؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف