نمناک ورزشگوناگون کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران ماند
کارلوس کی روش ، آخرین وضعیت کی روش
کارلوس کی روش پس از جلسه با رئیس فدراسیون علی کفاشیان و رضا حسنی خو و امضاء تفاهم نامه گفت: همانطور که کفاشیان گفت نگاه ما مثبت است و نگاه امیدوارانه ای به آینده داریم.
تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1394
بازدید : 5,563 نفر

کارلوس کی روش بعد از جلسه با علی کفاشیان و رضا حسنی خو و امضا تفاهم نامه برای ادامه همکاری با تیم ملی ایران در جمع خبرنگاران گفت:جلسه خوبی را پشت سرگذاشتیم. همانطور که کفاشیان گفت نگاه ما مثبت است و نگاه امیدوارانه ای به آینده داریم.

کارلوس کی روشکی روش ادامه داد:شکی نیست که ورود حسنی خو نگاه مثبت و خوشبینانه ای را وارد جلسه های ما کرد. یکبار دیگر هم باید تکرار کنیم که مهم ترین مساله ای که برای موفقیت و صعود تیم ملی به جام جهانی مهم است این است که امکانات مهیا باشد. همانطور که گفتم مهم ترین مساله این است که همگی باهم دست به دست هم بدهیم و بهترین راه حل ها را برای موفقیت و کمک به تیم ملی انتخاب کنیم.

سرمربی تیم ملی تصریح کرد:صعود تیم ملی به جام جهانی اولویت مهم و اولین هدف من در تیم ملی است و مطمئنم که خواسته هواداران و مسئولان هم همین است که تیم ملی به جام جهانی صعود کند ولی مهم ترین مساله این است که تنها با حمایت های خوب و بزرگ می توانیم به این مساله دست پیدا کنیم. مبنای موفقیت های بزرگ حمایت های بزرگ و خوب است.

کی روش افزود:الان زمان متعهد شدن است و اینکه قول ها عملی شود و بنا بر قول ها نمی توانیم موفق شویم و باید تعهد ایجاد شود تنها راه موفقیت ما این است که با تعهد بتوانیم راه موفقیت را پیدا کنیم. در حال حاضر همانطور که گفتم خوش ببین هستیم ولی زمان قول دادن ها تمام شده و زمان تعهد و پیدا کرده راهکارهای مناسب است. ان شالله بتوانیم متحد و دست به دست هم موفق شویم.

سرمربی تیم ملی در مورد مشکل ممنوع الخروجی خود گفت:سوال دیگری را جواب نمی دهد.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران ماند

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران ماند
:
امتیاز : 4.9 تعداد رای : 34
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 33 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف