نمناک اخبارورزشی کارلوس کی روش ممنوع الخروج شد
کارلوس کی روش ، کارلوس کی روش
کارلوس کی روش سرمربی پرتقالی سابق تیم ملی فوتبال ایران بعد از اینکه استعفای خود را تایید کرد قصد داشت برای اردوی تدارکاتی به کشور سوئد برود اما نتوانست به همراه تیم ملی برود.
تاریخ انتشار : 1 فروردین 1394
بازدید : 6,609 نفر

 کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران نتوانست از کشور خارج شود.

 پس از آن که تیم ملی فوتبال ایران قصد داشت برای اردوی تدارکاتی به کشور سوئد و اتریش برود و دیدارهای تدارکاتی را با تیم های ملی شیلی و سوئد به انجام برساند کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در فرودگاه امام خمینی تهران ماندگار شد و نتوانست همراه تیم ملی به اردوی سوئد برود.

 کی روش که قصد خروج از کشور را داشت متوجه شد که ممنوع الخروج شده است او که از این موضوع بسیار برآشفته شده بود و با عصبانیت به تهران بازگشت.

 کی روش پس از ممنوع الخروجی گفت که در زمان دبیر کلی نبی هیچ گاه چنین اتفاقاتی رخ نمی داده است!

 کارلوس کی روش

در طی روزهای توافق شده بود کی روش پس از برگزاری اردوی تدارکاتی در سوئد و اتریش از مربی گیری تیم ملی کناره گیری کند اما در شرایطی که طبق قرارداد کی روش، مالیات قرارداد او به عهده فدراسیون است، سرمربی پرتغالی ممنوع الخروج شده است.

 

این تصمیم در حالی گرفته شده که کی روش عنوان کرده بود برای تسویه حساب و خداحافظی به ایران بازخواهد گشت و این مطلب را علنا در برنامه تلویزیونی نوروزی نیز عنوان کرده بود. به هر حال سرمربی پرتغالی که به اندازه کافی از جدایی از نیمکت تیم ملی ناراحت بود، به شدت عصبانی و شاید پشیمان شده که عنوان کرده بدون دریافت خسارت از ایران جدا خواهد شد!

 

کارلوس کی روش ممنوع الخروج شد

کارلوس کی روش ممنوع الخروج شد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 34
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 26 8
برچسب ها :
نظر کاربران
مرتضی

مرتضی

سلام خدا رو شکر که رفت.امیدوارم کفاشیان هم برود.فوتبال همانند والیبال محتاج یک رئیس خوب و یک مربی خوب است.شاید کی روش مربی خوبی بود اما مدیر خوبی نداشت.امیدوارم کسی مثل دادکان روی کار نیاید که ایران را اسیر ویچ ها کرده بود.ایران یک مدیر خوب و یک مربی با کلاس میخواهد که عابروی حرفه ای اش را بخواهد.البته از وزیر ورزش ضعیف بیشتر از اینها انتظار نمیرود.

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف