کارلوس کی روش

طعنه های کارلوس کی روش به برانکو بعد استعفایش

تاریخ انتشار : 20 دی 1395کد مطلب : 42399زمان مطالعه : 2 دقیقه
فدراسیون با استعفای کارلوس کی روش مخالفت کرده , کی روش هم درباره علت استعفایش توضیخاتی دارد و همینطور حرف های کنایه آمیزی به برانکو میزند.

کنایه های سنگین کارلوس کی روش به برانکو

سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت:من با تاج صحبتی نکرده ام اما بر اساس خبری که دارم کی روش به صورت کتبی استعفا داد. امیدوارم جلوی این اتفاق را بگیریم. من حرفی را می زنم که به نفع فوتبال ملی باشد.

کارلوس کی روش روز جمعه استعفای خود را بنا به آنچه آن را عدم حمایت کافی از خودش و تیم ملی ایران در اجرای برنامه آماده سازی این تیم در راه صعود به جام جهانی 2018 اعلام کرد، به مهدی تاج داد اما امروز فدراسیون با این موضوع مخالفت کرد.

کارلوس کی روش

کارلوس کی روش

کارلوس کی روش که پس از قبول هدایت تیم ملی ایران در سال 2011، این تیم را به جام جهانی 2014 سوق داد و تیمش حالا در رده بندی فیفا برترین تیم آسیایی است، در خصوص چرایی استعفایش از سمت سرمربیگری تیم ایران به خبرگزاری «آسوشیتدپرس» گفت:فدراسیون فوتبال ایران می گوید اقتدار لازم برای اجرای برنامه آماده سازی جام جهانی 2018 که سال گذشته بر اجرای آن توافق شد را ندارد. من بعد از شنیدن چنین چیزی چه کار می توانم بکنم؟

همه چیز از اردوی اخیر تیم ملی ایران در امارات آغاز شد که در ابتدای سال جاری میلادی در این کشور حوزه خلیج فارس برپا شد. برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس و سرمربی پیشین تیم ملی ایران در جام جهانی 2006 از اینکه هفت بازیکنش در بین بازی های لیگ به تیم ملی دعوت شدند، از کی روش و فدراسیون انتقاد کرد. او گفت کی روش در حالی بازیکنانش را به اردو دعوت کرده که پرسپولیس باید خود را برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا آماده کند و اگر این تیم در آسیا ناکام شود، کی روش مسئولش خواهد بود.

مهدی تاج

برانکو ایوانکوویچ

سرمربی پیشین رئال مادرید که اظهارات برانکو به مذاقش خوش نیامده، در ادامه گفت وگویش با «آسوشیتدپرس» تأکید کرد:من در جایگاهی نیستم که یک جنتلمن (فردی متشخص) در ایران به من توهین کند و من را برنجاند و در مقابل فدراسیون کاری نکند. در ایران نه هواداران و نه نتایج به حساب نمی آیند. در واقع چندین فرد قدرتمندِ پشت پرده هستند که به حساب می آیند. آنها در تلاش هستند تا تیم ملی ایران را نابود کنند و نمی خواهند تیم به موفقیت برسد.

ایران که در حال حاضر در گروه خود در مرحله پایانی انتخابی جام جهانی 2018 در منطقه آسیا، صدرنشین است، خود را آماده رویارویی با تیم های قطر و چین در ماه مارس می کند، این در حالی است که حضور برانکو ایوانکوویچ را روی نیمکت تیم ملی آن هم پس از استعفای کی روش نسبت می دهند.

کی روش در بخش پایانی صحبت هایش خاطرنشان کرد:من نباید با پرسپولیس و برانکو بجنگم، من باید با چین، قطر، کره جنوبی و ازبکستان بجنگم. برانکو هم باید مقابل تیم های دیگر باشگاهی بجنگد.

طعنه های کارلوس کی روش به برانکو بعد استعفایش

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
برگرفته از تابناک -/ح
وبگردی