نمناک ورزشفوتبال کارلوس کی روش از ضعف های رونالدو خبر دارد
کارلوس کی روش ، رونالدو
کل دنیا می دانند که رونالدو چه توانایی هایی دارد، اما کارلوس کی روش هم به خوبی می داند که رونالدو چه ضعف هایی دارد.
تاریخ انتشار : 2 تیر 1397

نقشه کی روش برای نگه داشتن رونالدو لو رفت

کارلوس کی روش در گفتگو با گزارشگر شبکه ملی پرتغال RTP که در تمرینات دیروز تیم ملی ایران حضور داشت از شرایط تیم ملی ایران سخن گفت.

داور آمریکای جنوبی به سمت اسپانیا غش کرده بود!

من نمی دانم که چرا به صورت کاملا اتفاقی مسابقات تیم اسپانیا را داور هایی از آمریکای جنوبی اسپانیولی زبان سوت می زنند. هیچ وقت داوری انگلیسی زبان برای مسابقات اسپانیا انتخاب نمی شود. این قضیه در بازی ما کاملا به سود اسپانیا بود و بازیکنان آنها مدام بالای سر داور در حال سخن گفتن و اثر گذاری روی تصمیمات او بودند. عاقبت با وجود اینکه هر دو تیم ١٤ بار مرتکب خطا شدند، بازیکنان من دوبار کارت زرد دریافت کردند و در مقابل اسپانیا بدون کارت زرد از زمین خارج شد. ویدئو چک هم فقط بر خلاف ایران استفاده شد، مثلا در صحنه ایی که دیگو کوستا با دروازه بان ما درگیر شد هیچ خبری از VAR نبود. این مسائل همیشه وجود دارد و انگار که زمین به یک سمت (به نفع اسپانیا) سنگین تر است.

کارلوس کی روش

 استراتژی کارلوس کی روش در برابر پرتقال 

خیلی ها توقع دیدن ایران با این قدرت را ندارند

خیلی ها می خواستند که ما به اینجا نرسیم. اما ما با سعی و زحمات فراوان به این مرحله رسیده ایم. کمتر کسی برای ایران شانسی قائل بود، حتی آرزوی ارتقا ایران به مرحله بعد برای خیلی ها غیرقابل باور بود. ما برای رسیدن به آرزو هایمان جنگیدیم و تاثیر داشتن این آرزوی بزرگ، قوت قلب ما می باشد.

با تکیه به قدرت تیمی جلوی رونالدو قد علم می کنیم

از من می پرسید که چه برنامه و راه حلی برای مهار رونالدو دارم؟ شاید جادوئی ترین روش این باشد که (با خنده) فرناندو سانتوس رونالدو را در ترکیب تیم قرار ندهد. این البته (با خنده دوباره) ریسکی هست که بعید می دانم سانتوس انجام دهد. شاید نکته چشم نواز بازی پرتغال و ایران رویارویی بازیکنان سوپر جنگنده و سوپر فداکار تیم ایران برای متوقف کردن رونالدوی سوپر بازیکن باشد.

کارلوس کی روش

 مصاحبه گزارشگر پرتقالی با کارلوس کی روش 

گزارشگر پرتغالی خبر خود را اینگونه به اتمام رساند:" کل دنیا می دانند که رونالدو چه توانایی هایی دارد، اما در تیم مقابل یک پرتغالی به خوبی می داند که رونالدو چه ضعف هایی دارد."

تغییر شکل تیم ملی ایران برابر پرتغال

تیم ملی فوتبال ایران در بازی با پرتغال احتمالا با ترکیب و سیستمی مغایر نسبت به بازی با اسپانیا به میدان خواهد آمد.

در دیدار با اسپانیا که تیم ملی ابتدا به دنبال گل نخوردن و مساوی گرفتن بود، کی روش تیم ملی را با سیستم 4-2-3-1 به میدان فرستاد در واقع در این بازی امید ابراهیمی و سعید عزت الهی دو هافبک دفاعی تیم ایران بودند تا سیستم دفاعی تیم ملی ایران تقویت شود. انصاری فرد، امیری و طارمی هم 3 بازیکن خط جلو را تشکیل می دادند و سردار آزمون هم مهاجم هدف بود.

کارلوس کی روش

تغییر سیستم و تغییر ترکیب ایران مقابل پرتغال 

اکنون مقابل پرتغال قهرمان اروپا، تیم ملی ایران بازهم به برد نیاز دارد هرچند از نظر کیفیت و قیمت بازیکنان دو تیم به هیچ عنوان قابل مقایسه نیستند، اما تیم ملی بدون داشتن ابر ستاره یک تیم کامل و منسجم است که بازیکنانش فداکارانه بازی می کنند. ضمن اینکه کارلوس کی روش تیم ملی پرتغال و سرمربی این تیم را بخوبی می شناسد و احتمال دارد دوباره تیم ملی با روش 4-1-4-1 به میدان بفرستد، اما بازهم ممکن است در خط هافبک و حتی خط حمله تیم ملی تغییراتی در تیم ایران شاهد باشیم.

شرایط تیم ملی ایران

کارلوس کی روش از ضعف های رونالدو خبر دارد

کارلوس کی روش از ضعف های رونالدو خبر دارد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از ورزش سه / شمانیوز/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف