نمناک ورزشفوتبال کارلوس کی روش بدون تمدید قرارداد از ایران رفت!
کارلوس کی روش ، تمدید قرارداد کی روش
کارلوس کی روش بامداد امروز (پنج شنبه 14 تیر) تهران را به مقصد لیسبون ترک کرد.
تاریخ انتشار : 14 تیر 1397

کارلوس کی روش بدون تمدید قرارداد تهران را ترک کرد

طی ماه های قبل و در روند دیدارهای تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه و حتی قبل از آن، بهدفعات از موافقت نهایی کی روش و فدراسیون فوتبال بیان گفته شده بود اما سرمربی تیم ملی صبح روز پنج شنبه 14 تیر بدون هیچ اثر ای از امضای قرارداد و توافق نهایی با فدراسیون فوتبال، تهران را به مقصد لیسبون ترک کرد.

کارلوس کی روش

کارلوس کی روش تهران را به مقصد لیسبون ترک کرد

کی روش پس از حذف تیم ملی در مرحله ی گروهی جام جهانی با تیم ملی وارد تهران شده بود و مذاکراتی را با مهدی تاج انجام داده بود.

کی روش در آخرین درگیری اش با مربیان شاغل در ایران، پس از ورود به تهران بار دیگر به تندی به برانکو ایوانکوویچ تاخت و او را متهم به دلالی و خلل در برنامه ریزی های تیم ملی ایران کرد. برانکو نیز در مواردی پاسخ او را داد.

تمدید قرارداد کی روش و تیم ملی فوتبال ایران تا پایان جام ملت های آسیا 2019 پیش از این مطرح بود موضوعی که هر دو طرف بارها آن را تایید کرده بودند اما ظاهرا کی روش با تمدید شش ماهه قرارداد چندان رضایت نداشته است.

کارلوس کی روش رفت

دلیل عدم توافق کی روش با تیم ملی

کارلوس کی روش چگونه 4 سال بیشتر در ایران می ماند؟

نزدیک به 10 روز از اتمام جام جهانی برای تیم ملی ایران می گذرد و در این مدت صحبت های ضد و نقیضی در رابطه با تمدید قرارداد یا جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی وجود دارد. مسئولان فدراسیون فوتبال از جمله مهدی تاج در گفت و گوهای این روزهای خود از توافق نهایی با مرد پرتغالی خبر می دهند اما از سوی دیگر برخی منبعها مهم خبری از جمله رویترز به نقل از افراد نزدیک به کارلوس کی روش صحبت از عدم توافق این مربی با طرف ایرانی را مطرح می کنند.

کارلوس کی روش

نارضایتی کی روش از تمدید قراردادش

جزئیاتی که مانع امضای قرارداد بین دو طرف می شود

فدراسیون فوتبال ایران قبل از اعزام تیم به مسابقات جام جهانی مذاکرات خود برای تمدید قرارداد را با کارلوس کی روش آغاز کرده بود. جایی که مهدی تاج در خلال برگزاری اردوی آماده سازی تیم ملی ایران در کشور ترکیه، در گفت و گو با رسانه های داخلی خبر توافق با کی روش را اعلام کرد. درست یک روز بعد از اعلام این خبر از سوی رییس فدراسیون، سرمربی پرتغالی تیم ملی با قرار گرفتن در مقابل خبرنگاران از قصد ایران قبل از شروع جام جهانی تشکر و تصمیم گیری در این رابطه را به بعد از مسابقات جام جهانی موکول کرد.

کارلوس کی روش

احتمال جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی

بعد از حذف ایران از جام جهانی از درون فدراسیون فوتبال خبر می رسد که بین مهدی تاج و کارلوس کی روش توافقات کلی از جمله در مباحث مالی و هم چنین مدت زمان قرارداد صورت گرفته اما برخی جزئیات مانع امضای قرارداد ما بین دو طرف می شود. ظاهرا این قرارداد از نظر مالی نزدیک به 20 درصد افزایش می یابد که با توجه به توفیق نسبی کی روش در جام جهانی چندان هم غیر طبیعی نیست.

اما طبق اخبار به دست آمده مرد پرتغالی برای مسئولین فدراسیون فوتبال شرط گذاشته است که در صورت راهیابی تیم ملی ایران به مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا قراردادش به صورت خودکار تا پایان جام جهانی 2022 قطر تمدید می شود. اما رییس فدراسیون به دنبال این است این شرط را در صورت راهیابی تیم ملی ایران به فینال مسابقات عملی و اجرایی کند.

کارلوس کی روش

شرط کی روش برای فدراسیون فوتبال

شرطی که تا به الان مورد موافقت دو طرف قرار نگرفته تا فعلا قرارداد کی روش تمدید نشده باشد . قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال تا پایان جولای (مرداد ماه) اعتبار دارد و فرصت برای تنظیم قرارداد جدید موجود است. با این حال آن چه که باعث تعجیل فدراسیون می شود در پیش بودن جام ملت ها و لزوم برنامه ریز خاص برای تیم ملی است. با این حال در روزهایی که کی روش مشغول مذاکره با فدراسیون است درست مثل گذشته خبرهایی در رابطه با پیشنهادات تیم های خارجی به وی مطرح می شود که معلوم نیست تا چه اندازه به واقعیت نزدیک باشد.

کارلوس کی روش تهران را ترک کرد

کارلوس کی روش بدون تمدید قرارداد از ایران رفت!
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از اقتصاد آنلاین / خبرداغ / ر
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف