نمناک ورزشفوتبال فدراسیون فوتبال کارلوس کی روش را تا جام ملت ها می خواهد
کارلوس کی روش ، مهدی تاج
فدراسیون به جد خواهان ادامه همکاری با کارلوس کی روش هست و چندین جلسه داخلی برای موضوع تمدید قرارداد تیم ملی برگزار کرده اند.
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1396

تصمیم فدراسیون برای ماندن کارلوس کی روش

تیم ملی کشورمان در آستانه حضور در جام جهانی 2018 روسیه قرار دارد و می تواند صعودی مقتدرانه به مهم ترین تورنمنت جهان فوتبال داشته باشد. در چنین شرایطی اما نکته نگران کننده برای اهالی فوتبال سرنوشت نامعلوم کادرفنی تیم ملی بعد از جام جهانی است. قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال، تابستان سال آینده و با پایان جام جهانی به پایان خواهد رسید.

هرچقدر به جام جهانی نزدیک تر شویم، اهالی فوتبال ایران و مردم بیشتر این سوال را در ذهن خود تکرار می کنند که «سرمربی بعدی تیم ملی چه کسی خواهد بود؟» سوالی که تا کنون جواب درستی برای آن پیدا نشده و به خاطرحواشی و مشکلات سال های اخیر مشخص نیست که این مربی پرتغالی تصمیمی برای ادامه همکاری با فوتبال ایران دارد یا خیر؟

منابع موثق خبری در فدراسیون فوتبال اما به خبرنگار ورزشی اعلام کردند که مهدی تاج در نظر دارد در آینده ای نزدیک پیشنهاد اولیه برای بحث تمدید قرارداد به سرمربی تیم ملی ارائه بدهد. رئیس و مدیران فدراسیون فوتبال در حاشیه برگزاری چند جلسه برای موضوع ادامه همکاری با کی روش به جمع بندی رسیده اند و قصد دارند شرایطی را فراهم کنند تا این مربی بعد از جام جهانی هم کارش را در فوتبال ایران ادامه بدهد و تیم ملی را آماده حضور پرقدرت در جام ملت های آسیا 2019 امارات کند.

 

کارلوس کی روش

کی روش در ایران می ماند؟

 

تمدید قرارداد کارلوس کی روش با تیم ملی:

یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال در رابطه با موضوع تمدید قرارداد کارلوس کی روش با تیم ملی گفت:ما به جد خواهان ادامه همکاری با کی روش هستیم و چندین جلسه داخلی برای موضوع تمدید قرارداد تیم ملی برگزار کرده ایم. ما می توانیم تا پایان جام جهانی صبر کنیم و بعد از آن برای کادرفنی تیم ملی تصمیم گیری کنیم. عملکرد و دستاوردهای خوب کی روش، رضایت مردم و قدرتی که تیم ملی پیدا کرده بر هیچ کسی پوشیده نیست و تمایل داریم ظرف چند ماه آینده قرارداد کارلوس کی روش را به صورت رسمی تمدید کنیم و در صدد پیدا کردن فرصتی مناسب هستیم تا بسته پیشنهادی فدراسیون را به او ارائه بدهیم. ما با این کار حسن نیت خودمان را هم به کی روش نشان خواهیم داد و امیدواریم هرچه سریعتر بتوانیم توافق و قرارداد جدید را نهایی کنیم. البته او دلخوری هایی دارد و فعلا تمام فکر و تمرکزش روی برنامه های تیم ملی در راه صعود به جام جهانی است.

فدراسیون فوتبال در شرایطی تصمیم به آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی گرفته که مشخص نیست این مربی چه برنامه ای برای آینده کاری اش در نظر دارد. کی روش در سال های اخیر به خاطر مشکلات به وجود آمده در فوتبال ایران که از نظر او هیچ وقت حل نشد بارها و بارها تصمیم به جدایی گرفته و چند بار هم استعفا داده است. در آخرین اتفاق پرسروصدا هم که برنامه های آماده سازی تیم ملی را لغو و دستیاران ایرانی اش را کنار گذاشت. او بارها در بیانیه و مصاحبه های مختلف تاکید کرده با بحران هایی در فوتبال ایران روبه رو است که اجازه حرکت در مسیر درست را به او و شاگردانش نمی دهد و ادامه همکاری بااین شرایط برایش میسر نخواهد بود.

 

کارلوس کی روش

کی روش در ایران می ماند؟


با این حال خبر مهم فعلا چیزی نیست جز تصمیم قطعی فدراسیون فوتبال برای آغاز مذاکرات با کی روش برای تمدید قرارداد! مهدی تاج تاکید دارد که قبل از جام جهانی باید تکلیف کادرفنی تیم ملی روشن شود و قصد ندارد پروسه مذاکرات و انتخاب سرمربی جدید تیم ملی به بعد از جام جهانی موکول شود. ضمن اینکه قرار شده مذاکرات اصلی با کی روش برای تمدید قرارداد توسط مهدی تاج و محمود اسلامیان انجام شود که ارتباط بسیار نزدیکی با سرمربی تیم ملی دارد.

فدراسیون فوتبال کارلوس کی روش را تا جام ملت ها می خواهد

فدراسیون فوتبال کارلوس کی روش را تا جام ملت ها می خواهد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از خبرگزاری میزان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف