نمناک ورزشفوتبال حضور کارلوس کی روش پس از جام جهانی در استرالیا
کارلوس کی روش ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران
فدراسیون فوتبال استرالیا اصرار دارد کارلوس کی روش سرمربی سابق رئال و دستیار فرگوسن در منچستر را روی نیمکت تیم ملی بنشاند.
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1396

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی استرالیا می شود؟

در شرایطی که نتایج درخشان تیم ملی با مربی پرتغالی باعث شده تا توجه تمام رسانه ها به فوتبال ایران جلب شود استرالیایی ها مدعی حضور کی روش در تیم ملی این کشور هستند.
Brisbane times استرالیا درگزارشی ویژه از نیمکت رهبری تیم ملی استرالیا مدعی حضور کارلوس کی روش سرمربی فعلی ایران روی نیمکت تیم ملی استرالیا پس از جام جهانی روسیه شد.
بنا بر این گزارش آنژه پوستکوگلو سرمربی فعلی استرالیا قصد مربیگری در خارج از این کشور را دارد به همین خاطر با پیشنهاد تمدید قرارداد با کانگوروها مخالفت کرد تا از حالا گمانه زنی ها برای انتخاب جانشینی مناسب برای این مربی پرافتخار و موفق که استرالیا را به مقام قهرمانی آسیا رساند، آغاز شود.

در همین ارتباط سایت استرالیایی مدعی شد قرارداد کی روش با ایران ماه جولای آینده به پایان خواهد رسید و این مربی پرتغالی قصد تمدید قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران را ندارد. از همین رو فدراسیون فوتبال استرالیا اصرار دارد سرمربی سابق رئال و دستیار فرگوسن در منچستر را روی نیمکت تیم ملی بنشاند.

 

 کارلوس کی روش

کی روش روی نیمکت استرالیا پس از جام جهانی

 
Brisbane times ادامه داد:«کی روش طی هفت سال تیم ملی ایران را از رتبه 66 به رتبه 30 جهان و اول آسیا رساند و در رنکینگ بالاتر از سوئد و هلند قرارداد و برای دومین بار پیاپی به جام جهانی برد. ایران با کی روش به عنوان اولین تیم آسیا و دومین تیم جهان بعد از برزیل به جام جهانی روسیه صعود کرد و در هشت دیدار گلی دریافت نکرد. کی روش پیش از این آفریقای جنوبی و پرتغال را هم به جام های جهانی 2002 و 2010 برده بود و بهترین گزینه برای هدایت استرالیا از دید روسای فدراسیون فوتبال است».

با این تفاسیر می توان از حالا زنگ خطر را برای روسای فدراسیون فوتبال ایران به صدا در آورد چون همان طور که خود کی روش مدعی شد ادامه فعالیتش در ایران بعد از جام جهانی قطعی نیست پیشنهاد استرالیایی به این مربی پرتغالی می تواند او را برای ترک ایران بعد از شش ، هفت سال وسوسه کند و شوک بزرگی به فوتبال ملی ایران وارد سازد.

حضور کارلوس کی روش پس از جام جهانی در استرالیا

حضور کارلوس کی روش پس از جام جهانی در استرالیا
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از ورزش سه/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف