نمناک ورزشفوتبال برنامه کارلوس کی روش برای برد کره جنوبی
کارلوس کی روش ، کارلوس کی روش سرمربی
هیچ کدام از نفرات تیم ایران بازیکنان معمولی و متوسط نیستند و کارلوس کی روش مهره های کارآمد و با کیفیتی را در هر پست در اختیار دارد.
تاریخ انتشار : 8 شهریور 1396

تصمیم نگران کننده کارلوس کی روش

تیم ملی ایران صعود کاملی به جام جهانی داشته اما تیم بزرگ شرقی در آستانه حذف قرار گرفته و هر سه امتیاز بازی نهم را نیاز دارد. مرحله انتخابی جام جهانی در قاره آسیا به بازی ماقبل آخر رسید اما به جز ایران که به عنوان اولین تیم قاره و دومین تیم جهان به روسیه رسید هنوز تلکیف هیچکدام از سه تیم دیگر آسیا مشخص نیست.

گروه اول این بازی ها شرایط ویژه ای دارد و ممکن است فوتبال آسیا مجبور شود بدون قطب شرقی، سرمای روسیه را تجربه کند! کره جنوبی مانند 4 سال قبل خطر نرسیدن به جام جهانی را تجربه می کند اما امسال این خطر برای آن ها جدیتر از پیش است. تفاوت بزرگ این دوره با دوره قبلی، قدرت بی چون و چرای تیم ایران است که اولین تهدید برای کره جنوبی به شمار می رود. تیم ملی اکنون تیم بدون شکست و بدون گل خورده مرحله انتخابی روسیه 2018 در جهان است و بازی رفت در تهران هم نشان داد که کی روش راه دیکته کردن تفکراتش بر حریف چشم بادامی را به خوبی بلد است.

ستاره های ایرانی برای برد به سئول رفته اند و کره ای ها هم به خوبی می دانند که ممکن است در این بازی شکست تلخ دیگری را تجربه کنند و شاید به همین خاطر است که زمین نامناسبی برای تمرین به ایران دادند تا صدای کی روش بلند و جنگ روانی به پا شود اما در این مورد هم قبلا کی روش کره جنوبی را شکست داده است!

هیچ کدام از نفرات تیم ایران بازیکنان معمولی و متوسط نیستند و سرمربی این تیم مهره های کارآمد و با کیفیتی را در هر پست در اختیار دارد. همین موضوع دلیل خوبی است که ایران حداقل روی کاغذ برنده این بازی باشد. مردان کی روش برای گرفتن تساوی بازی نمی کنند و باخت کره در این بازی شرایط آن ها را برای صعود پیچیده تر می کند. 

کارلوس کی روش

بازی ایران و کره جنوبی در خاک کره

 کره 13 امتیازی، 7 امتیاز از ایران عقب است و پشت سر خود ازبکستان را در یک قدمی، به خوبی حس می کند. ازبک ها روز پنجشنبه مهمان چین هستند. اینکه آن ها فقط 1 امتیاز از کره عقبترند نشان می دهد باید برای صعودشان حساب باز کرد. ازبکستان تیم منسجمی است و یک امتیاز از چین هم می تواند امید آن ها را زنده تر از قبل نگه دارد. از طرفی حتی تساوی برای کره در خانه خودش هم حکم باخت دارد و چون ایران دوست ندارد حتی در یک بازی تشریفاتی مقابل رقیب قدیمی بازنده باشد، بنابراین کره ای ها استرس زیادی مقابل ایران که استاد استفاده از فرصت هاست، خواهند داشت.

بازی آخر کره در شهر تاشکند است و اگر برای این تیم همه چیز به روز آخر کشیده شود قطعا سختی ها بیشتر می شود و حذف غول شرقی پررنگتر! بنابراین آن ها نیاز دارند که ایران را شکست دهند اما کی روش با اطمینان از حفظ رکورد گل نخوردن صحبت می کند و این اطمینان پیرمرد چشم آبی، بدون شک کره ای ها را تا شامگاه پنجشنبه در ترس و هراس نگه خواهد داشت.

برنامه کارلوس کی روش برای برد کره جنوبی

برنامه کارلوس کی روش برای برد کره جنوبی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از برنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف