نمناک ورزشفوتبال کارلوس کی روش بعد از بازی ایران و کره جنوبی
کارلوس کی روش ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران
کارلوس کی روش با انتشار پستی در صفحه اجتماعی خود به کار بزرگ شاگردانش واکنش نشان داد و از تلاش آنها قدردانی کرد.
تاریخ انتشار : 10 شهریور 1396

پست کارلوس کی روش پس از بازی ایران و کره

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از کسب تساوی صفر بر صفر تیم ده نفر خود مقابل کره جنوبی، پستی را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد.

روز گذشته تیم ملی فوتبال کشورمان در چارچوب بازی های مقدماتی جام جهانی 2018 در سئول برابر کره جنوبی به میدان رفت و در حالی که بیش از 30 دقیقه ده نفره بازی کرد موفق شد حریف را در خانه اش متوقف کند. کارلوس کی روش با انتشار پستی در صفحه اجتماعی خود به کار بزرگ شاگردانش واکنش نشان داد. 

کارلوس کی روش

پست کی روش در اینستاگرام

 او پس از این بازی نوشت:

ما باید به کاری که این تیم می کند، ادای احترام کنیم.دنیا باید بداند این تیم چه می کند، بدون هیچ حمایتی، بدون هیچ امکاناتی و بدون هیچ گونه شرایطی....و بدون هیچ گونه قدرشناسی در خانه از سوی کسانی که باید قدرشناس باشند.امیدوارم دنیا این قهرمانان را بشناسد،زیرا آنها زحمت می کشند،با کیفیت هستند،آنها یک تیم واقعی هستند.آنها امشب (شب گذشته) در سئول قهرمان بودند،به ویژه در نیمه دوم وقتی که بعد از کارت قرمز با همدیگر سخت تر تلاش کردند.بازی عالی بود و آنها باعث افتخار من شدند.ما مقابل کره یکی از جوانترین تیم های دور مقدماتی خود را داشتیم.همچنین دو نفر از بازیکنان ما اولین بازی ملی خود را انجام می دادند.بله، ما مقابل کره جنوبی بازی کردیم اما در حال آماده سازی خود برای آینده و بازی های جام جهانی 2018 بودیم.اکنون ما به جنگیدن برای حفظ رکورد شکست ناپذیری و کلین شیت خود ادامه می دهیم . و با همین طرز تفکر برابر سوریه بازی خواهیم کرد زیرا همانطور که گفته ام ما هنوز چیزی برای جشن گرفتن نداریم.از همه شما سپاسگزارم. 

کی روش پیراهن چه کسی را به یادگار گرفت؟

کارلوس کی روش پس از پایان بازی با کره جنوبی پیراهن ستاره کره ای تاتنهام را به یادگار گرفت.

سرمربی تیم ملی ایران پس از پایان بازی با کره و در کنفرانس خبری پیراهن سون هیونگ مین هافبک کره ای را به یادگار گرفت. 

کارلوس کی روش

کی روش پیراهن هافبک کره را به یادگار گرفت

کی روش در این ارتباط در کنفرانس گفت برای اولین بار در تاریخ ٣٦ ساله مربی گری اش پیراهن بازیکنی را گرفته است. او عملکرد ستاره تاتنهامی تیم ملی کره را تحسین کرد.

کارلوس کی روش بعد از بازی ایران و کره جنوبی

کارلوس کی روش بعد از بازی ایران و کره جنوبی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
فرشید.ف

فرشید.ف

اقای کیروش تو همان کوروش بزرگ هستی به تو و تیم ایران افتخار میکنیم. ای مرد پرتغالی سخت کوش تو باعث خوشحالی مردم شدی و علی رغم تمام نابسامانی ها و حداقل حمایت کارت را به درستی انجام دادی. از تو ممنونیم .

پاسخ دادن 0 0
امیر حسین تفرشی

امیر حسین تفرشی

چی میتونم به عنوان یک ایرانی به شما بگم که توی این آشفته بازار غرو ر آبرو ی کل ایران رو در جهان حفظ کردی و من شما رو هم وطن خودم میدونم .شما پرستیژ و الگوی جدیدی رو به تیم ایران هدیه کردی که سالها بود ما در اسیا اون و از دست داده بودیم .شما روحیه ای رو به تیم ما تزریق کردی و غروری زیبا از نوع عزت نفس به تیم ملی ایران دادید که بازیکنان ما حتی مقابل آرزانتین نه تنها خود رو از پیش بازنده نمیدونستن بلکه ما هم که از دور شاهد بازی زیبای اونها بودیم در آخر بازی حسرت میخوردیم چرا نتونستیم ارژانتین رو شکست بدیم .درود به شرف و خداوند نگه دار تو باشه که غرور و شرف ما رو در جهان حفظ کردی.

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف