نمناک ورزشفوتبال منتظر حضور جنجالی کارلوس کی روش در برنامه نود باشید!
کارلوس کی روش ، واکنش کی روش به صحبت های علی کریمی
کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در جلسه با رییس فدراسیون خواستار آن شده تا در یک برنامه تلویزیونی پاسخ اظهارات علی کریمی را بدهد.
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1396

افشاگری بزرگ کارلوس کی روش در برنامه نود

پس از این که علی کریمی در مناظره تلویزیونی با محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال به برخی از شرایط تیم ملی فوتبال، اعضای کادر فنی و اردوهای این تیم ایراد گرفت، کارلوس کی روش در واکنش و در پیامکی سخنان و واکنش های علی کریمی را "بزدلانه" توصیف کرد که در این راستا علی کریمی نیز واکنش تندی به این پیامک سرمربی تیم ملی فوتبال نشان داد.
علی کریمی در بامداد سه شنبه گذشته، اعلام کرد کی روش فرزندخوانده خود را به کادر فنی تیم ملی آورده است. کریمی در مصاحبه های پیش از 90 هم، از حضور سباستین انتقاد کرد و سرانجام کی روش با پیامکی که برای عادل فردوسی پور فرستاد، مقابل او موضع گیری کرد. کارلوس اتهامات کریمی را بزدلانه خواند و سپس روز پنج شنبه گذشته گفت که آماده است به برنامه 90 برود و مقابل حرف های بازیکن سابقش، از خود دفاع کند.
کی روش به نزدیکانش گفته هنوز نمی داند چرا علی کریمی به ناگهان با او این قدر بد شده است. در ماجرای جدایی شماره 8 از کادر فنی تیم ملی، به نظر می رسید مشکلی بین کی روش و کریمی وجود نداشت و ماجرا مستقیماً به فدراسیون فوتبال مربوط می شد. گویا کریمی اعتقاد داشت به او به عنوان یک مربی ایرانی احترام گذاشته نمی شود. به همین خاطر پس از جدایی از تیم ملی، نه کی روش و نه کریمی علیه هم موضع گیری نکردند ولی سال گذشته علی کریمی خود را وارد دعوای کی روش و برانکو کرد تا برای اولین بار جنگش را با مربی تیم ملی علنی کند. کریمی و کی روش، در دو گفت وگوی مجزا علیه هم موضع گیری کردند و مشخص شد حالا دقیقاً رودرروی هم هستند.
کارلوس کی روش

کارلوس کی روش در برنامه نود

حالا هم که آتش جنگ بیشتر شده، کی روش هم می خواهد در برنامه 90 جواب کریمی را بدهد.
شنیده می شود سرمربی تیم ملی قصد دارد در برنامه 90 دست به افشاگری بزرگی بزند. او قصد دارد پای بعضی ها از جمله یکی از مسئولان سابق فدراسیون فوتبال را پیش بکشد. کارلوس کی روش معتقد است این فرد بعضی از اطلاعات را در اختیار کریمی قرار می دهد. او همچنین قصد دارد از این بگوید که کریمی برایش یک قهرمان بود و حالا با این حرف ها تنها خود را زیر سؤال برده است. کارلوس معتقد است کریمی به او اتهام بزرگی درباره رابطه خویشاوندی اش با سباستین به زبان آورده و باید چنین مسئله ای را اثبات کند. البته اگر کریمی مدرکی هم رو نکند، کی روش از او شکایت نمی کند و معتقد است تنها در این صورت مشخص می شود، بعضی از اطلاعاتش درباره تیم ملی اشتباه بوده است.
در هر صورت حضور کی روش در برنامه 90 می تواند پر از سوژه باشد و اگر این حضور قطعی شود، شاهد یکی از جذاب ترین برنامه ها خواهید بود. آنها که کی روش را از نزدیک می شناسند، می گویند او احتمالاً در برنامه 90 طوری حرف می زند که پرونده بسته می شود و احتمالاً کریمی هم دیگر چیزی نخواهد گفت. باید منتظر ماند و دید پیش بینی ها درست است؟

کی روش می خواهد بازی را از کریمی ببرد

در شرایطی که کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران که خشمگین از صحبت های علی کریمی در برنامه نود، پاسخگویی مستقیم را درخواست داشت؛ اما از سوی عادل فردوسی پور نسبت به این کار منع شده بود، این بار در بیانیه ای تاکید کرد در برنامه نود حضور خواهد یافت و به همه ابهامات و سوالات پاسخ می دهد.

کارلوس کی روش

افشاگری کارلوس کی روش در برنامه نود

او با اعتماد به نفس و از موضع همیشگی خود کوتاه نیامده و اعلام کرده تمام اتهامات غیر حقیقی علی کریمی را ثابت می کند و سپس با انجام این کار، علی کریمی موظف است نسبت به اتهاماتی که به او داشته عذرخواهی کند و در عین حال از فدراسیون فوتبال نیز خواسته تا اگر او حرف های خود را در این برنامه اثبات کرد، آن وقت شکایت قضایی را از علی کریمی در دستور کار قرار بدهد.به این ترتیب سرمربی تیم ملی ایران، دور تازه ای از نبرد را علیه محبوب ترین ترند فوتبال ایران در هفته گذشته خواهد گشود و این شانس را دارد در فضای باز و بدون منتقد بازی را به سود خود تمام کند.

کی روش که از گذشته نشان داده فردی مسلط به ادبیات و اقناع افکار عمومی فوتبال ایران است، خشمگین و آشفته از اتفاقات برنامه نود، حالا تنها و تنها برای بردن این بازی به میدان خواهد آمد.البته علی کریمی نیز در تازه ترین پیام خود اقدام کی روش برای حضور در برنامه نود و پاسخگویی به حرف های او را خوب توصیف کرده و گفته علاقه مند به آمدن دوباره به این برنامه است.

حضور کی روش در برنامه نود و پاسخگویی به سوالات علی کریمی می تواند یک بُرد بزرگ برای عادل فردوسی پور باشد که در ماه های گذشته چالش جدی ای را در بین طرفداران برنامه نود تجربه کرد، اما با این دو برنامه جنجالی مجددا خود را در کانون توجهات قرار می دهد.

منتظر حضور جنجالی کارلوس کی روش در برنامه نود باشید!

منتظر حضور جنجالی کارلوس کی روش در برنامه نود باشید!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از خبر ورزشی -ورزش سه / ر
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف