نمناک اخبارورزشی خشم کارلوس کی روش بعد بازی ازبکستان + تصاویر
کارلوس کی روش ، اعتراض های تند کارلوس کی روش دربازی ازبکستان
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در آخرین لحظات بازی امشب برابر ازبکستان باز هم مثل تمرینات عصبانی شد.
تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1397

نارضایتی کارلوس کی روش از شرایط تیمش در آستانه جام جهانی

کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی این روزها ابعاد جدیدی از اعتراضات خود را به نمایش می گذارد. کی روش که روز گذشته هم در تمرین تیم ملی گرد و خاکی به پا کرد پس از پایان بازی و با جواب رد به درخواست مدیررسانه ای تیم ملی مبنی بر نشست مطبوعاتی پایان بازی به کناری رفت و در عین ناباوری روی زمین نشست.

کارلوس کی روش که همواره به روند آماده سازی تیم ملی ایران و عدم در اختیار گذاشتن تمام بازیکنان لیگ برتری به فدراسیون و برخی مربیان و باشگاه های داخلی انتقاد شدیدی کرده، در مسابقه تدارکاتی دیشب برابر ازبکستان هم با حالتی عصبی بازی را به پایان بُرد که شکل عجیبی داشت.

کارلوس کی روش

گرد و خاک کارلوس کی روش در تمرین تیم ملی

مرد پرتغالی تیم ملی ایران در دیدار تدارکاتی گذشته مقابل سیرالئون اعتراض های شدیدی به نحوه قضاوت موعود بنیادی فر، داور الیت فوتبال ایران داشت که شاید به همین دلیل فدراسیون فوتبال ایران طبق هماهنگی با فدراسیون فوتبال قطر تصمیم گرفت تا داور بازی امشب برابر ازبکستان را قطری ها برعهده بگیرند.

کی روش در طول مسابقه برابر ازبکستان علاوه بر نارضایتی از روند عملکرد بازیکنان، روی دو، سه صحنه هم در اعتراض به نوع قضاوت سعود العذبه، داور این دیدار به حسن اکرمی، داور چهارم اعتراض های شدیدی کرد که بعد از برخورد مدافع ازبکستان و سید جلال حسینی در لحظات پایانی به اوج خود رسید تا آرین قاسمی، مترجم او مانع از درگیری لفظی سرمربی ایران شود.

کارلوس کی روش

خشم کارلوس کی روش در بازی وداع

سرمربی تیم ملی بلافاصله بعد از سوت پایان مسابقه امشب برابر ازبکستان که کارلوس هم بود، به سمت تیم داوری قطری که میانه زمین بودند، رفت و به شدت و با صدای بلند مقابل آنها اعتراض های تندی می کرد که موجب تنش در میانه زمین شد تا با میانجی گری دو بازیکن و کادر فنی تیم ملی این قائله ختم به خیر شود و درگیری بین کی روش و داوران قطری شدت پیدا نکند.

کی روش که از شرایط تیمش در آستانه جام جهانی ناراضی به نظر می رسد، بعد از دیدار امشب برابر ازبکستان و مجادله با داوران قطری، به تنهایی روی نیمکت نشست و تمرین تعدادی از ملی پوشان را زیر نظر گرفت.

پس از نیمکت نشینی کی روش در آزادی، او در اقدامی غیر منتظره و عجیب با وجود گذشت بیش از 20 دقیقه از پایان مسابقه با ازبکستان، به رختکن و سالن کنفرانس خبری نرفته و به تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین تکیه داده و کنار زمین نشسته و با مربی بدنساز تیم ملی صحبت می کند و از سوی دیگر تمام ملی پوشان به همراه دو گلر در حال تمرین هستند.

کارلوس کی روش

نارضایتی کارلوس کی روش از روند عملکرد بازیکنان

کی روش در اظهار نظری عجیب نیز عنوان کرده دیگر در نشست خبری شرکت نخواهد کرد چراکه در تمرین روز گذشته تیم ملی در جمع خبرنگاران حضور یافته و به سوالات آنها پاسخ داده است.

مرد پرتغالی تیم ملی ایران با این حرکات و اعتراضات به داوری، یاد مجادله ها و اعتراض های شدیدش به ویلیامز، داور استرالیایی دیدار تیم ملی ایران برابر عراق در جام ملت های 2015 آسیا را نیز زنده کرد.

ژست عجیب کارلوس کی روش پس از بازی با ازبکستان

تصویری از ژست عجیب کارلوس کی روش پس از بازی دیشب تیم ملی با ازبکستان را مشاهده می کنید.

او حاضر به گفتگو با خبرنگاران نشد. بازیکنان را هم پس از بازی مرخص کرد تا امروز لیست نهایی جام جهانی را اعلام کند.

کارلوس کی روش

گرد و خاک کارلوس کی روش در تمرین تیم ملی

خشم کارلوس کی روش بعد بازی ازبکستان + تصاویر

خشم کارلوس کی روش بعد بازی ازبکستان + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ورزش سه / مجله دوستان / ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف