نمناک ورزشفوتبال یک تیم مصری مشتری جدید کارلوس کی روش شد
کارلوس کی روش ، باشگاه الزمالک مصر
یک سایت عربی اعلام کرد: باشگاه الزمالک مصر به دنبال یک سرمربی صاحب نام خارجی است و در این ارتباط نام کارلوس کی روش مطرح شده است.
تاریخ انتشار : 11 تیر 1397

کارلوس کی روش، گزینه سرمربیگری باشگاه الزمالک مصر

سایت عربی «کوره» اعلام کرد باشگاه الزمالک مصر به دنبال یک سرمربی صاحب نام خارجی است و در این ارتباط نام سه سرمربی بزرگ مطرح شده است.

آدام ناواوکا سرمربی تیم ملی لهستان، ملادم کریستایچ سرمربی صربستان و کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران سه گزینه اصلی باشگاه الزمالک هستند.

البته سایت کوره نسبت به انتخاب مربیان بزرگ در تیم الزمالک با ریاست مرتضی منصور خوشبین نیست. سال گذشته نام زلاتکو دالیچ سرمربی فعلی تیم ملی کرواسی که با این تیم به مرحله یک چهارم نهایی هم راه یافته است، به عنوان یکی از گزینه های سرمربیگری الزمالک مطرح بود که در نهایت این اتفاق رخ نداد.

 کارلوس کی

کارلوس کی روش گزینه سرمربیگری باشگاه عربی

کارلوس کی روش در ایران ماندنی شد

تقریبا به نظر می رسد ماندن کارلوس کی روش تا پایان جام ملتهای آسیا قطعی است. او از روزی که برگشته در دل تمام این دعواها ، مشغول برنامه ریزی تمرینی و اردویی تیم ملی تا پایان جام ملتهای آسیا است. او می خواهد اگر هر طور که هست با یک جام از ایران برود. او دقیقا از قبل بازی با اسپانیا برنامه اش برای ماندن در ایران را علنی کرد. جایی که گفت بازی برابر اسپانیا برای ما یک تمرین است. ما هدف بزرگی در آسیا داریم.

 کارلوس کی

برنامه های جدید کارلوس کی روش برای تیم ملی 

کی روش درحالی که بعد از این دعواها ، خیلی ها درباره پیشنهاداتش حرف زده اند، قرار شده چند روزی سکوت کند. برنامه اش را تنظیم کرده و به تاج داده است. این بار تاج قول داده اولویت با تیم ملی باشد و عین برنامه های تیم ملی اجرایی شود. قولی که البته بعید است اجرایی شود. دوباره در ماه های شهریور تا بهمن که بازی های لیگ قهرمانان آسیا و لیگ جریان خواهد داشت ، اردوهای تیم ها با هم تلاقی پیدا می کند و باز دوباره دعواهای خونین ممکن است شکل بگیرد.

 کارلوس کی

کارلوس کی روش  فعلا در ایران ماندنی شد

شاید بهتر باشد اگر این بار قرار است فوتبال ایران با کی روش ادامه دهد ، یک بار هم که شده شرایطی را در نظر بگیرند که او بتواند همه برنامه مورد نظرش را اجرا کند. شاید این بار مشخص شود او قهرمان بی جام است یا نسل طلایی و دوست داشتنی اش می تواند قهرمان باشد.

کارلوس کی روش گزینه سرمربیگری باشگاه عربی

یک تیم مصری مشتری جدید کارلوس کی روش شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از مهر / سیمرغ / ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف