نمناک اخبارورزشی عدم تمدید قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران
کارلوس کی روش ، نشریه اُژوگو
یک نشریه پرتغالی به موضوع عدم تمدید قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران پرداخت.
تاریخ انتشار : 13 تیر 1397

روایت یک نشریه پرتغالی از عدم تمدید قرارداد کارلوس کی روش با ایران

پس از اینکه خبرگزاری «رویترز» گزارش داد که کارلوس کی روش هنوز قرارداد خود را با فدراسیون فوتبال ایران تمدید نکرده، نشریه «اُژوگو» پرتغال نوشت:فدراسیون فوتبال ایران ادامه حضور کی روش در سمت سرمربیگری تیم ملی ایران را اعلام کرده، اما این مربی پرتغالی هنوز پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران را نپذیرفته و پیشنهادات دیگری دارد.

کارلوس کی روش

پیشنهادات جذاب برای جذب کارلوس کی روش

این نشریه ادامه داد:مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران ادامه حضور کی روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران تا پایان رقابت های جام ملت های آسیا را بدون موافقت این مربی پرتغالی تأیید کرده است، کسی که قرارداد کنونی اش با فدراسیون در پایان ماه جاری میلادی به پایان می رسد. کی روش چند پیشنهاد جذاب دریافت کرده است. در هفته اخیر علاقه مندی فدراسیون های فوتبال الجزایر و کامرون برای جذب وی مطرح شده و روز گذشته هم بحث حضور وی روی نیمکت تیم ملی مصر از جانب رسانه های محلی نیز مطرح شد.

کارلوس کی روش تمدید با ایران را رد کرد

سایت الیوم 24 مدعی شد که سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران تمدید با فدراسیون ایران را رد کرده است و نمی خواهد با این تیم دیگر ادامه دهد.

کی روش بیشترین نامی است که در قاره آفریقا این روزها مطرح می شود. او کاندیدای هدایت تیم های ملی آفریقای جنوبی، مصر، الجزایر و همچنین در صورت رفتن رنار گزینه مراکش است.

کارلوس کی روش

کارلوس کی روش به قاره آفریقا نزدیک شد

عدم تمدید قرارداد کارلوس کی روش

عدم تمدید قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از تسنیم / روزنو / ر
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف