نمناک اخباراقتصاد استخدام کارمندان موسسه ثامن الحجج در بانک پارسیان
موسسه ثامن الحجج ، ثامن الحجج
قرار است کارمندان موسسه ثامن الحجج در بانکی که عهده دار تسویه حساب با طلبکاران این موسسه شده، استخدام شوند.
تاریخ انتشار : 19 مرداد 1395

خبر خوش برای کارمندان موسسه ثامن الحجج

پس از مشکلات زیادی که موسسه ثامن الحجج برای سپرده گذاران به وجود آورد، کارکنان این موسسه هم نگران بودند که به صورت خودسرانه اخراج شوند. آن ها بارها در مقابل دفاتر این موسسه تجمع کردند و از مسئولان خواستند به حال آن ها فکری کنند.

پس از مدت ها، بالاخره مسئولان تصمیم گرفتند این اشخاص در بانک پارسیان که عهده دار تسویه حساب بدهی و وصول مطالبات موسسه ثامن الحجج شده است، استخدام شوند.

غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه دراین باره گفت:تعدادی از افراد شاغل در این موسسه بازنشسته بودند و شرایط استخدام در جای دیگر ندارند. برخی از این افراد هم امکان جذب در بانک عامل را دارند که تاکنون 1500 نفر از آن ها شناسایی شده و قرار است طبق قانون آزمونی برای ورود آن ها گرفته شود و آن هایی که واجد شرایط هستند در بانک عامل یا سایر جاها به کار گرفته شوند.

 موسسه ثامن الحجج

پایان نگرانی های کارمندان موسسه ثامن الحجج

گفتنی است بانک پارسیان ماه هاست با مجوز و دستور بانک مرکزی عهده دار پرداخت بدهی سپرده گذاران و جمع آوری اقساط موسسه ثامن الحجج از گیرندگان وام شده است.

استخدام کارمندان موسسه ثامن الحجج در بانک پارسیان

استخدام کارمندان موسسه ثامن الحجج در بانک پارسیان
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف