نمناک اخبارحوادث مرگ مرموز کارمند بخشداری در سقوط به رودخانه نکا + عکس
کارمند بخشداری ، پلیس آگاهی
همزمان با کشف جسد کارمند بخشداری در خودرو پرایدش، تحقیقات پلیسی برای رفع ابهام سقوط مرگبار آغاز شد.
تاریخ انتشار : 16 آذر 1396

کشف جسد کارمند بخشداری در رودخانه

قربانی ماجرا صبح یکشنبه 12 آذر سوار بر خودرویش در مسیر بازگشت به روستای محل زندگی اش به طور اسرارآمیزی ناپدید شد.

وقتی تلاش های بستگان و آشنایان وی برای به دست آوردن ردی از «احسان» بی نتیجه مانده بود، پلیس آگاهی شهرستان «نکا» در جریان ماجرا قرار گرفت.

خانواده مرد جوان در شرح ناپدید شدن پسرشان اعلام کردند صبح روز یکشنبه احسان خاله اش را سوار ماشین کرد تا او را به خانه اش در روستای «ماکران» ببرد. او بعد از پیاده کردن خاله اش، راهی روستایشان بود که به طور اسرارآمیزی ناپدید شد.با گذشت سه روز از ناپدید شدن احسان، هنگامی که بستگان و آشنایان وی همچنان سرگرم جست و جوی مسیر حرکت احسان بودند ناگهان تنه نیمه شکسته درختی در رودخانه نکا، توجه آنان را جلب کرد.در نگاه نخست هیچ اثری از خودرو در داخل رودخانه دیده نمی شد اما در بازرسی های دقیق قسمتی از سقف خودرو در عمق حدود نیم متری آب پیدا شد.

مرگ کارمند بخشداری

سقوط مرگبار کارمند بخشداری به رودخانه نکا

بنابراین مأموران نیروی انتظامی و آتش نشانی در جریان ماجرا قرار گرفته و بلافاصله تلاش برای بیرون کشیدن خودرو آغاز شد.دقایقی بعد هم جسد مرد جوان، داخل خودرویش پیدا شد.در پی کشف خودرو و کشف جسد مرد جوان که کارمند بخشداری هم بود برخی از آشنایان اش اعلام کرده اند که او هیچ وقت با سرعت بالا رانندگی نمی کرد. به همین خاطر مرگش مرموز است. درحال حاضر تحقیقات تخصصی در این باره ادامه دارد. جسد قربانی ماجرا نیز برای کشف علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافته است.

مرگ مرموز کارمند بخشداری در سقوط به رودخانه نکا + عکس

مرگ مرموز کارمند بخشداری در سقوط به رودخانه نکا + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف