نمناک اخبارجامعه دستگیری عاملان قتل کارمند شهرداری تهران
شهرداری ، شهرداری تهران
عاملان قتل کارمند خدمات شهری شهرداری تهران مشخص و دستگیر شدند،برای 12 نفر از متهمان به اتهام مشارکت در درگیری و برای یکی از آنها به اتهام مباشرت در قتل عمدی قرار قانونی صادر شد.
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396

راز قتل کارمند شهرداری فاش شد

اصغر و 12 نفر از دوستانش شامگاه 18 تیر امسال در جریان دعوای اشتباهی به خودروی مزدای گشت خدمات شهری درحوالی محله کریمخان زند حمله کردند و منجر به مرگ یکی از آنها و زخمی کردن همکار او شدند.

این افراد بعد از دستگیری گفتند خودروی گشت خدمات شهری را تخریب و به این دو نفر حمله کرده اند. این در حالی بود که اصغر یکی از متهمان مدعی بود آن شب او دست به چاقو برده و آن مرد را اشتباهی زخمی کرده و چون او پیش از درگیری زخمی بوده نمی داند ضربه های او باعث مرگ وی شده است یا نه؟

شهرداری

سرانجام دو روز پیش کارشناسان پزشکی قانونی نظر دادند که ضربات مرگبار توسط اصغر واقع شده است.

دیروز متهمان دوباره برای تحقیقات به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شدند و به بازپرس محسن مدیر روستا گفتند کارشان اشتباه بوده و پشیمان هستند.

همچنین همکار مقتول نیز از متهمان به دلیل مصدومیت و تخریب خودروی محل کارش شکایت کرد و به قاضی پرونده گفت:متهمان بی دلیل به ما حمله کرده و سعی می کردیم از دست آنها فرار کنیم. در بیمارستان متوجه شدم آنها ما را اشتباهی کتک زده اند.

برای 12 نفر از متهمان به اتهام مشارکت در درگیری و برای اصغر به اتهام مباشرت در قتل عمدی قرار قانونی صادر شد.

دستگیری عاملان قتل کارمند شهرداری تهران

دستگیری عاملان قتل کارمند شهرداری تهران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از جام جم آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف