نمناک ورزشفوتبال علی دایی با کارهایش فوتبال ایران را متعجب کرد
تمرینات عجیب علی دایی ، آقای گل جهان
آقای گل جهان علی دایی با توجه به تمریناتی که بازیکنان خود ارایه می دهد معلوم است که کار در شرایط سخت را به خوبی تجربه کرده است.
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1395

کارها عجیب علی دایی که فوتبال ایران را شگفت زده کرد

با توجه به شراط و کارها و تمرینات علی دایی مشخص می کند که آقای گل جهان کار در شرایط بسیار سخت را به خوبی و مناسب تجربه کرده است.

علی دایی

تجربه سختی ها و مشکلات توسط علی دایی آقای گل جهان

علی دایی که مثل چند سال اخیر در روزهای پایانی تعطیلات و فقط چند روز مانده به لیگ برتر هدایت یک تیم را برعهده گرفت، بازهم در هفته های ابتدایی نتایج خوبی را کسب کرده است. نفتی که تمام بازیکنان بزرگ خود را از دست داده و با کمترین تمرین و دوره آماده سازی در لیگ برتر شرکت کرده است، حالا در رده سوم لیگ برتر قرار دارد.

 علی دایی

کارهای عجیب علی دایی که فوتبال ایران را را متعجب کرد

در فصول گذشته نیز علی دایی هدایت تیمهایی مثل صبا و راه آهن را در روزهای پایانی به دست گرفت و چنین شرایطی را تجربه کرد. با این حال این بار تیم علی دایی زیباتر بازی می کند و حتی به اعتقاد خیلی از کارشناسان باید در هفته اول مقابل استقلال هم به برتری می رسید. آنها که دیروز مقابل همنام آبادانی خود پیروز شدند، فوتبال ایران را متعجب کرده اند و با ادامه این روند خودشان را به عنوان یک مدعی مطرح می کنند.

علی دایی با کارهایش فوتبال ایران را متعجب کرد

علی دایی با کارهایش فوتبال ایران را متعجب کرد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از کاپ/ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف