نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون مجید صالحی امسال اولین فیلمش را کلید میزند
مجید صالحی ، فیلم جدید مجید صالحی
مجید صالحی بازیگر جوان سینما و تلویزیون از فیلم هایی که در انتظار اکران دارد گفت و از اولین کاری که برای کارگردانی پیش رو دارد صحبت کرد.
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1396

فیلم جدید مجید صالحی در راه است

مجید صالحی بازیگر آثار طنز تلویزیون یکی از بازیگران پرکار سال قبل است که فیلم های زیادی در انتظار اکران دارد. این بازیگر جوان سینما و تلویزیون پای گفتگوی ما نشست و از اولین کاری که برای کارگردانی پیش رو دارد گفت .

مجید صالحی و فیلم های در انتظار اکرانش

بازیگر فیلم "چراغ های ناتمام" گفت:با برخی از دوستان در حال نگارش چندین اثر هستم و اگر شرایط مهیا شود امسال به احتمال بسیار زیاد اولین فیلم خود را کلید خواهم زد.
مجید صالحی بازیگر سینما و تلویزیون که سال گذشته با فیلم "چراغ های ناتمام" در نقشی متفاوت ظاهر شده بود، درخصوص فعالیت های اخیر خود در عرصه سینما گفت:فیلمنامه های فراوانی هم جهت بازی و هم برای کارگردانی در سینما و تلویزیون به من پیشنهاد شده که فعلاً در حال بررسی آنها هستم. البته در این میان هنوز هیچ اثری مرا برای اولین تجربه کارگردانی ام در تلویزیون وسوسه نکرده است.

بازیگر سریال "سه در چهار" درباره امکان حضور خود به عنوان کارگردان تلویزیون افزود:کارگردانی برای من اتفاق جذابی است و طی سال گذشته بسیاری از دوستان هم در تلویزیون و هم در سینما به من پیشنهاداتی برای کارگردانی داده اند اما هنوز هیچ فیلمنامه ای نبوده که نظر مرا برای کارگردانی جا لب کند. حتی اوایل امسال صحبتی جدی برای کارگردانی یک سریال نوروزی داشتم اما بنا به دلایلی و همچنین زمان کوتاه ساخت نتوانستم اولین تجربه ام را در تلویزیون رقم بزنم.

مجید صالحی

مجید صالحی کارگردان میشود

وی با اشاره به جذاب بودن چالش کارگردانی، دغدغه های خود در قبال کارگردانی را اینگونه تشریح کرد:دغدغه های زیادی برای ساخت اولین فیلمم دارم اما ژانر آن اثر برای من تفاوت چندانی ندارد. اگر فیلمنامه خوب پیشنهاد شود چه در ژانر کمدی و چه در ژانر جدی آن را خواهم ساخت. هم اکنون با برخی از دوستان در حال نگارش چندین اثر هستم و اگر شرایط مهیا شود امسال اولین فیلم خود را کلید خواهم زد اما اگر هم شرایط جور نشود عجله ای برای ساخت آن ندارم.

بازیگر "استراحت مطلق" درباره فعالیت های اخیر خود در سینما تاکید کرد:در حال حاضر شش فیلم سینمایی در نوبت اکران دارم که به زودی همگی آنها روی پرده سینما خواهند رفت. از جمله این این فیلم ها می توان به "ثبت با سند برابر است" اشاره کرد که چند روز پیش پروانه نمایش خود را دریافت کرد و به زودی اکران می شود.

بازیگر فیلم "چراغ های ناتمام" با اشاره به همکاری مجدد خود با علیرضا امینی خاطرنشان کرد:علاوه بر فیلم "ثبت با سند برابر است" دو فیلم دیگر من نیز به زودی اکران خواهد شد. "من دیوانه نیستم" نام فیلمی به کارگردانی "علیرضا امینی" است که در آن با مهران احمدی، برزو ارجمند و هادی کاظمی همبازی هستم. همین طور فیلم "من و شارمین" ساخته "رضا شیرمرز" یگر فیلمی است که در روند اکران قرار گرفته است.

مجید صالحی امسال اولین فیلمش را کلید میزند

مجید صالحی امسال اولین فیلمش را کلید میزند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف