نمناک سرگرمیگوناگون مرگ وحشتناک کارگر باغ وحش توسط ببر + عکس
کارگر باغ وحش ، حمله ببر به انسان
کارگر باغ وحش در روز 9 می 2018، که برای پاک کردن قفس ببر وارد قفس شد ناگهان توسط ببر غافلگیر شد و جان خود را از دست داد.

 کارگر باغ وحش در حال تمیز کردن قفس ببر کشته شد 

مرد 50 ساله در روز 8 می در جنوب چین برای تمیز کردن قفس ببر، وارد قفس شد که ناگهان ببر وارد می شود و به مرد بینوا حمله می کند و باعث جان باختن او در قفس می شود. این باغ وحش که ادعا می کند حدود 1300 گونه ببر را نگهداری کند گزارش کرده که چنین موردی تا به حال اتفاق نیفتاده است و حمله حیوان به کارگر باغ وحش برای اولین بار رخ داده است.
کارگر باغ وحش

لحظه ورود ناگهانی ببر به قفس و حمله او به نگهبان قفس

 حمله ببر در باغ وحش
لحظه کشته شدن مرد 50 ساله در قفس توسط ببر

طبق گفته مجله  Nanguo Morning 

 کارمند باغ وحش در حال تمیز کردن قفس ببر بود، که ناگهان ببر وارد قفس شد و به او حمله کرد و جانش را گرفت. این گونه از ببرها، وحشی نبودند که ناگهانی حمله کنند ولی متأسفانه این ببر به مرد حمله ور شد و جانش را گرفت. از آنجایی که این باغ وحش تحت بازسازی بود، از اول نوامبر سال گذشته به روی عموم مردم بسته بود و با این وجود به صورت ناگهانی ببر وارد قفس شده است. 
هوانگ تیبیائو، افسر دفتر اداره جنگلداری در منطقه لینگوی، به خبرگزاری چین گفت که آنها تحقیقات را آغاز کرده اند و به دنبال علت حادثه هستند. 

مرگ وحشتناک کارگر باغ وحش توسط ببر + عکس

مرگ وحشتناک کارگر باغ وحش توسط ببر + عکس
: امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن / ع.ب
این مطلب مفید بود ؟
7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف