نمناک اخبارحوادث حبس کارگر جوان زیر خروارها خاک در تهرانپارس + تصاویر
کارگر جوان ، سقوط در چاه
کارگر جوان هنگام کار در چاهی در خیابان تهرانپارس، میدان رهبر زیر خروارها خاک حبس شد.
تاریخ انتشار : 19 دی 1396

حبس کارگر جوان درون چاهی در خیابان تهرانپارس

ساعت 15:15 روز گذشته حادثه گرفتار شدن کارگر در چاه در خیابان تهرانپارس، میدان رهبر، خیابان الله اکبر به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 57 و 92 به همراه گروه امداد و نجات 10 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

رمضان بشیریان؛ رئیس ایستگاه 23 آتش نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:در یک قطعه زمین خالی، یک کارگر جوان در حال حفر یک حلقه چاه بود که ناگهان قسمتی از دیواره های چاه ریزش کرده و کارگر جوان به طور کامل زیر خروارها خاک گرفتار شده بود.

وی ادامه داد:نیروهای آتش نشانی بی درنگ کارگاه چاه را در دهانه چاه برپا کرده و با توجه به سستی دیواره های چاه، با احتیاط فراوان قسمتهای سست را ایمن سازی کردند و پس از تلاش چندین ساعته، موفق شدند به کارگر بیست و پنج ساله افغانستانی دسترسی پیدا کنند.

رئیس ایستگاه 23 آتش نشانی خاطرنشان کرد:آتش نشانان پس از یک عملیات چهار ساعته، کارگر جوان را از زیر خروارها خاک خارج کرده و وی را برای معاینات پزشکی تحویل عوامل اورژانس دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ خوشبختانه پس از انجام معاینات پزشکی از سوی امدادگران اورژانس، مشخص شد حال عمومی کارگر جوان خوب است.

آتش نشانی
 
آتش نشانی
آتش نشانی
 
آتش نشانی
آتش نشانی
آتش نشانی

حبس کارگر جوان زیر خروارها خاک در تهرانپارس + تصاویر

حبس کارگر جوان زیر خروارها خاک در تهرانپارس + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف