نمناک سرگرمیگوناگون عضلات باورنکردنی یک کارگر ساختمانی + تصاویر
کارگر ساختمانی ، بدن ورزیده
عضلات ورزیده و باورنکردنی یک کارگر ساختمانی باعث شده وی به ستاره این روزهای فضای مجازی تبدیل شود که در ادامه ماجرای زندگی او را میخوانید.

کارگر ساختمانی که ستاره پرورش اندام شد

گاهی اوقات داشتن یک خصیصه منحصر به فرد می تواند هر انسانی را به اوج رسانده و زبان زد خاص و عام کند چنانچه یک کارگر ساختمانی به واسطه انتشار تصاویری از بدن عضلانیش در فضای مجازی معروف شده است.
 
کارگر ساختمانی

بر اساس گزارش شین هوا، این کارگر مهاجر در مرکز استان هوبئی چین بعد از آنکه تصاویری از بدن عضلانی خود و شرح اینکه چگونه توانسته است به این فرم برسد به ستاره این روزهای فضای مجازی تبدیل شده است.

«شی شن وی» (Shi Shenwei)، که 23 ساله است روزانه 3 تا 5 هزار آجر را جابه جا می کند و بعد از آن که ویدئویی کوتاه از نحوه بدنسازی خود منتشر کرد تعداد فالورهایش از مرز یک میلیون نفر گذشت.

وی نخستین های بسیاری را طی سال گذشته تجربه کرده است؛ برای نخستین بار دستمزد تبلیغاتی دریافت کرد، اولین سفر هوایی خود را تجربه کرد و برای نخستین بار در تلویزیون و جلوی دوربین ظاهر شد.

«شی» در 16 سالگی موفق به ثبت نام در دبیرستان نشد و به دنبال عمویش برای انجام کار سنگین ساختمانی به شاندونگ، فوجیان و جیانگشی سفر کرد.

او که برای سرگرمی در حین کار از داربست های داخل ساختمان آویزان می شد کم کم از این کار به عنوان تمرین بدنسازی استفاده کرد.

میزان چربی بدن او در حال حاضر 8 است که در نوع خود هدفی سخت در رشته بدنسازی محسوب می شود هدفی که برای مربیان حرفه ای این رشته نیز دشوار است.

کارگر ساختمانی
 
کارگر ساختمانی
 
کارگر ساختمانی
 
کارگر ساختمانی
 
کارگر ساختمانی

عضلات باورنکردنی یک کارگر ساختمانی + تصاویر

عضلات باورنکردنی یک کارگر ساختمانی + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از مشرق نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف