نمناک سرگرمیگوناگون کار زشت صاحب رستوران با مشتری ! + عکس شوکه کننده
مردی که در آن کشور غریبه بود برای خوردن غذا به رستوران رفت و بعد از سفارش غذا روی صندلی نشست که بلافاصله با رفتاری ناپسند از سوی صاحب رستوران مواجه شد.

رستورانی که مشتری هایش را به صندلی زنجیر می کند!

دسترسی به فضای مجازی و اینترنت امکانی را فراهم می کند که هر اتفاق عجیب و غریبی در هرگوشه از دنیا را شاهد باشیم ، از کشف لاشه ای عجیب تا زنجیر شدن مشتری به صندلی یک رستوران که ماجرایش را در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید خواند.

تصویر از یک مهاجر ونزوئلایی را میبینید که بی دلیل یا بهتر است بگوییم بدون دلیل منطقی به یک صندلی در رستورانی در کشور پرو زنجیر شده است و همین تصویر او موجب واکنش تند کاربران فضای مجازی گشته ، ولی ماجرا چیست ؟

کار زشت رستوران

صاحب رستورانی که مشتری هایش را به صندلی زنجیر می کند

تصویری که چهره اش محو شده است متعلق به مردی است اخیرا برای زندگی به کشور پرو مهاجرت کرده است و در یک روز کاری برای صرف غذا به رستوران رفته است اما صاحب رستوران به دلیل اینکه فکر می کرده او پول غذایش را پرداخت نخواهد کرد بدون آنکه حرفی به مشتری بینوا بزند یکی از پاهای او را به صندلی اش زنجیر کرد تا بعد از پرداخت فیش غذا قفل را باز کند. رفتاری ناخوشایند که به هیچ وجه برای کاربران فضای مجازی خوشایند نبود و صاحب رستوران را مورد حمله قرار داد.

مشتری در رستوران

کار عجیب و زشت صاحب رستوران با مشتری 

این تصویر توسط یکی از روزنامه نگاران ونزوئلایی در کشور پرو ثبت و منتشر شد تا با فاش شدن رفتار زشت برخی از افراد نسبت به مهاجران در سرتاسر دنیا از تکرار چنین اقداماتی جلوگیری کند. هرچند این روزنامه نگار متهم به انتشار اخبار دروغ برای دریافت کلیک شد اما او به این نظرات واکنش نشان داد و با ارائه جزئیات بیشتر و تصاویر دیگر توانست حقیقت ماجرا را بیشتر از پیش ثابت کند.

رستورانی که مشتری هایش را به صندلی زنجیر می کند

کار زشت صاحب رستوران با مشتری ! + عکس شوکه کننده
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
تارا

تارا

جالبه و خب سرگرم کننده اما اینکه درست یا نادرست ... جای ابهامه ...

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف