نمناک سرگرمیگوناگون کار زشت مرد جوان داخل حمام همسایه لو رفت !
کار زشت مرد ، اخبار روز دنیا
مرد بی شرم در نبود زن همسایه وارد خانه ی آنها شد و نقشه ی خود را عملی کرد ، کار زشت مرد را خود زن همسایه متوجه شد و به همسرش اطلاع داد.
بازدید : 17,475 نفر

کار زشت مرد جوان در حمام همسایه!

استفاده از تکنولوژی برای برخی با اهداف زشت و ناپسند صورت میگیرد و گاها این اهداف به حریم خصوصی دیگران آسیب های جدی می رساند ،واقعیتی که در دنیای امروزی بارها و بارها شاهد و سامع آن بوده ایم. در جدیدترین این موارد به گزارش ایندین نیوز مرد 42 ساله ای به دلیل کار زشت و شرم آور خود بازداشت شد ، کار شرم آوری که در حمام خانه ی همسایه اتفاق افتاده بود.
"جیوان ست" که به عنوان بازاریاب برای یک شرکت تولیدی کار می کند برای پاسخ به سوالاتی توسط نیروهای پلیس به کلانتری برده شد ، سوالاتی که بعد از شکایت همسایه ی او مطرح شدند.
مرد شاکی با وحشت زدگی به پلیس مراجعه کرد و دوربینی را که در دست داشت تحویل نیروهای پلیس داد ، دوربینی که همسرش داخل حمام پیدا کرده بود ؛ همسر این مرد هنگام استحمام متوجه چیزی در گوشه حمام شد ، چیزی که تا پیش از آن آنجا ندیده بود ؛ وقتی بیشتر دقت کرد متوجه ماجرا شد .
کار زشت مرد

کار زشت مرد با نصب دوربین مخفی داخل حمام خانه همسایه

زن جوان دوربین را به همسرش داد و از او خواست تا موضوع را به پلیس گزارش دهد ، نیروهای پلیس نیز بعد از بررسی ها به همسایه ی این زوج جوان که در همان طبقه زندگی می کرد مشکوک شده و او را برای بازجویی با خود بردند.
مرد بی شرم 42 ساله مجبور به اعتراف شد و گفت که وقتی خانم همسایه برای خرید از خانه خارج شده بود وارد خانه ی آنها شد و به سرعت دوربین را داخل حمام نصب و مخفی کرد.

کار زشت مرد جوان با نصب دوربین داخل حمام خانه همسایه

کار زشت مرد جوان داخل حمام همسایه لو رفت !
:
امتیاز : 2.4 تعداد رای : 21
منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف