نمناک سرگرمیگوناگون کار زشت و شرم آور معلم چینی با دانش آموز + تصاویر
کار زشت معلم ، معلم چینی
شلوغ بودن و انجام ندادن تکالیف توسط دانش آموز باعث شد تا معلم چینی کار بسیار زشتی را با او انجام دهد.

کار شرم آور معلم چینی با دانش آموز

دوران تحصیل در مدارس که به مدت 12 سال به طول می انجامد،یکی از پرخاطره ترین اتفاقات زندگی هر انسان می باشد.در این چند سال کوتاه برخی صفات مانند شخصیت ، رشته مورد علاقه ، دوستان ،نوع پوشش و غیره در کودکان شکل می گیرد و در آینده آنها را از مرحله تخیل به مرحله عملی می رسانند تا بتوانند به افراد مهمی تبدیل شوند.
با این حال،روز گذشته اتفاقی ناگوار و شرم آور یک معلم چینی به شدت در صفحات مجازی انتشار یافت که توانست باعث شوکه شدن و عصبانیت عموم کاربران از جمله کاربران چینی شود.جزئیات کامل این مطلب را از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
تنبیه دانش آموز

اقدام شرم آور معلم چینی با دانش آموز

کار زشت معلم با دانش آموز

دانش آموزی به نام "شیائوشن" که یکی از دانش آموزان مدرسه "سویو" می باشد،به دلیل شوکه کننده ایی توانست در صفحات مجازی با تعداد زیادی عکس خبرساز شود.به گفته معلم شیائوشن،وی یکی از شلوغ ترین افراد کلاس بود که تاکنون در طی چند ماه اخیر 12 بار از کلاس درس به دلایل مختلفی مانند عدم انجام تکالیف و از جمله صحبت کردن بیش از حد و با صدای بلند اخراج شده است.
نهایتا در روز گذشته،صبر معلم او به نام آقای "سون یینگچون" ، به سر می آید و زمانیکه شیائوشن در کلاس درس با دوستش در حال صحبت کردن بود،از خود واکنش بسیار وحشتناک و احمقانه ایی نشان داد که در طی آن سیلی بسیار سنگینی به صورتش زد.همانگونه که در تصاویر مشاهده می کنید،جای سیلی به قدری کبود شده است که به گفته پزشکان،مدت بسیار زیادی درمان آن به طول می انجامد.
 
کتک خوردن دانش آموز

 صورت دانش آموز پس از اقدام بی رحمانه معلم

کتک زدن دانش آموز توسط معلم

همچنین طبق آخرین آمار منتشر شده،این معلم قبل از ضربه سیلی به شیائوشن،یکی دیگر از هم مدرسه ای هایش را تنبیه کرده است و اینک پس از این اتفاق دردناک،معلم از مدرسه اخراج شده و مدرسه مسئولیت پرداخت تمام هزینه های بیمارستان شیائوشن را برعهده گرفته است.
این موضوع نیز در اداره پلیس ذکر و شکایت شده و هنوز هیچ اطلاعاتی از جانب پلیس منتشر نشده است و یقینا با وی به شدت برخورد خواهند کرد.پزشکی قانونی نیز اعلام کرد که خوشبختانه هیچ مشکل جدی ای به مغز و دیگر اعضای شیائوشن وارد نشده است.

کتک زدن شدید دانش آموز توسط معلم چینی

کار زشت و شرم آور معلم چینی با دانش آموز + تصاویر
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف