نمناک سرگرمیگوناگون کار غیراخلاقی و زشت پرستار با مرد سالمند! + فیلم
کار زشت پرستار ، کار زشت پرستار با مرد
خانواده ای برای مراقبت از پدر پیرشان پرستاری را استخدام کردند که متاسفانه به بی رحمی تمام و بدون هیچ عاطفه ای با مرد سالمند کار های زشت و غیراخلاقی انجام داد.

بد رفتاری ظالمانه زن پرستار با سالمند 86 ساله 

سالمندان دسته ای از انسان ها هستند که به نحوی به آخرین مرحله از زندگی خود رسیده اند. منظور از این جمله آن نیست که آنها به زودی جان خود را از دست خواند داد!اما بطور کل منظور از افراد سالمندان ، افرادی می باشند که قادر به انجام کارهای روزمره خود نیستند و نیاز به مراقبت دارند و به همین علت باید از آنها به بهترین شیوه و با کمال احترام نگهداری شود و علت این احترام تنها به دلیل زحماتی است که آنها برای ما در طول عمرشان کشیده اند.

اما گاها مشاهده شده است که به آنها گاها بی احترامی می شود و یا با آنها به بدترین شیوه برخورد می شود.شاید تاکنون شما بدرفتاری هایی که به سالمندان می شود را در قالب ویدیوهایی مشاهده کرده اید،اما ویدیویی بسیار دردناک روز گذشته در صفحات مجازی انتشار یافت که باعث شوکه شدن کاربران زیادی شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

بد رفتاری پرستار با سالمند

رفتار بد و زشت پرستار با پیرمرد مریض

رفتار ظالمانه زن پرستار با مرد سالمند

یک خانواده چینی برای اینکه بتوانند از پدر و مادر سالمند خود در خانه نگهداری کنند،تصمیم به استخدام کردن یک مراقب سالمندان گرفتند.آنها نهایتا موفق به استخدام یک خانم 57 ساله برای نگهداری و مراقبت از پدر و مادر خود شدند تا وی بتواند از پدر و مادر سالمند آنها نگهداری نماید.

خانم کوی برای انجام این کار ماهیانه 5000 رنمینبی یا به عبارتی 570 پوند از خانواده این افراد سالمند به عنوان حقوق دریافت می کرد.

اما از طرفی اعضای خانواده این پدر و مادر چینی برای نظارت به کار این خانم 57 ساله از یک دوربین در خانه استفاده کردند که متاسفانه با بد رفتاری وحشیانه خانم کوی روبرو شدند و تصمیم گرفتند تا ویدیو آنرا در صفحات مجازی منتشر نمایند.

ویدیو ذیل در چند ساعت اول پس از انتشار آن بیش از 19 میلیون بار مشاهده شد.خانم کوی بطور بی شرمانه با مادر پیر این خانواده چینی برخورد می کرد که او را به با ضربه بر روی ویلچر انداخت و شروع به کتک زدن وی کرد و او نمی توانست از خود دفاع کند و فقط شروع به گریه کردن می کرد.

پس از انتشار این ویدیو ، پلیس چین خانم کوی را دستگیر کرده است و هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد وی توسط پلیس منتشر نشده است.

 

ویدیو بدرفتاری ظالمانه زن پرستار با سالمند 86 ساله ؛

کار ظالمانه و ناپسند پرستار با مرد سالمند بیچاره + فیلم

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف